Trys geriausios mūsų bendruomenės

Staneliu-,,Pietuvė,,-Žem.-Kalvarija-,,Gardai,,-ir-Šarnelės-bendr.,-G.-BurokienėGruodžio 17 d. Plungės rajono asociacijos „Plungės kraštas“ pirmininkės Rimos Jokubauskienės kvietimu rajono bendruomenininkai rinkosi į metų baigiamąjį susirinkimą apžvelgti nuveiktus darbus. Į šį šventinį renginį atvyko ir Plungės kredito unijos vadovė Silva Puidokienė bei Talvaldas Ikvildas, Plungės rajono savivaldybės atstovė Jūratė Garčinskaitė ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Guoda Burokienė.
Plungės vietos veiklos grupės (VVG) pirmininkė Giedrė Kazakevičienė visus pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir pasidžiaugė sėkmingai įgyvendinta 2007–2014 metų strategija, buvo suplanuoti ir įgyvendinti 52 projektai. Tai – svarus ir didelis bendruomenių įnašas į mūsų rajono geresnį ir patogesnį gyvenimą.
Bendruomenių pirmininkai 2015 metus vertino kaip itin kūrybiškus, tikisi ir toliau nenuleisti rankų, rašyti projektus, dalyvauti naujoje vietos plėtros strategijoje.
Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Guoda Burokienė trims Plungės rajono bendruomenėms – Stanelių kaimo bendruomenei ,,Pietuvė“ (pirmininkė Virginija Dapšienė), Šarnelės kaimo bendruomenei (pirmininkė Rima Jokubauskienė) ir Žemaičių Kalvarijos bendruomenei ,,Gardai“ (pirmininkas Bronislovas Kleinauskas) įteikė geriausių kaimo bendruomenių ir VVG projektų konkurso nugalėtojų apdovanojimus.

Vienas komentaras

  • komuniagoms:

    ne ž kalvarija, o GARDĖ kuršių žemės gyvenvietė, vieni komunistai vadino varduva dadar kiti ž. kalvarija. Gražinkit GARDĘ.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...