Kalėdiniai renginiai Karklėnuose

Po visų darbų, Naujųjų belaukiant, senuosius palydint, „Karkluojos“ bendruomenėje nuvilnijo renginių banga.

Gruodžio 12 dieną vyko adventinė vakaronė, kurioje dainomis susirinkusiuosius džiugino moterų ansamblis „Serbenta“ iš Prūsalių, o gražiomis melodijomis – Aldonos Smagurienės vadovaujamas ansamblis „Minija“. Prie šventinėmis puokštėmis papuoštų stalų buvo prisiminti advento papročiai, valgiai.
Gretimoje patalpoje vyko baigiamosios metų stalo teniso varžybos. Prizininkus taurėmis ir padėkos raštais apdovanojo bendruomenės pirmininkė Aldona Slančiauskienė. Pirmąja vieta džiaugėsi Tomas Malakauskas, antroji atiteko Eligijui Lukošiui, trečioji – Vitalijui Beivydui.
Gruodžio 19-ąją, neišsigandęs lietaus ir šilto oro, pas Karklėnų  mažuosius  atkeliavo Kalėdų Senelis, lydimas Snieguolės. Kartu su vaikučiais jo pasitikti atvyko ir rajono meras Audrius Klišonis su žmona. Vaikai Kalėdų Seneliui deklamvo eilėraščių, Antanas Karalius, lankantis Meno mokyklą, trimitu pagrojo keletą kūrinėlių. Meras Audrus Klišonis susirinkusiuosius pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir pavaišino mandarinais. Išlydėję Kalėdų Senelį, vaikai dar ilgai šurmuliavo ir džiaugėsi gautomis dovanėlėmis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...