Gerumo angelas surado savo išrinktuosius

Rietaviškiai kasmet gražiai palydi nueinančius metus, nes jau ne pirmą kartą Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis savo krašto žmones pakviečia į padėkos vakarą. Šiemet jis buvo ypač prasmingas, nes visi už bilietus surinkti pinigai bus skirti sunkiai sergantiems vaikams.

Mero padėkos vakarai labai laukiami visų rietaviškių. Anksčiau jie būdavo nemokami, tad žmonių susirinkdavo tiek, jog Rietave bemaž nebuvo tokios salės, kad visi norintieji sutilptų. Šiemet mero padėkos vakaras buvo išskirtinis, nes žmonės, įsigydami bilietus, ištiesė pagalbos ranką vaikams, reikalingiems ilgalaikio gydymo. Jiems tai buvo kalėdinė dovana. Ir šiemet, nors bilietai buvo mokami, ne visi pageidaujantieji pateko į šventinį vakarą. Ir nesvarbu, kiek būtų bekainavę bilietai, vis tiek būtų išpirkę. Jie buvo tiesiog šluote iššluoti per keletą valandų.
Sveikindamas susirinkusiuosius, meras Antanas Černeckis dėkojo visiems  Rietavo krašto žmonėms, be kurių pritarimo ar pagalbos nebūtų nuveikta tiek daug gerų darbų.
Renginio vedėja, Rietavo kultūros centro direktorė Birutė Gedminaitė pakvietė į sceną pirmąją Gerumo angelo laimėtoją – Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos direktorę Ritą Urniežienę. Trumpai apžvelgusi vadovės ir jos kolektyvo nuveiktus darbus, priminė, kad, R. Urniežienei pradėjus vadovauti šiai mokslo įstaigai, suklestėjo ne tik pati mokykla, bet meno galią pajuto ir visi rietaviškiai. Jos dėka Rietave vyko daug nuostabių kultūrinių renginių. Meras A. Černeckis, įteikdamas Gerumo angelą, apdovanojo ją ir padėkos raštu už nuveiktus darbus meno srityje.
Kitas Gerumo angelas ir padėkos raštas atiteko Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejaus direktoriui Vytui Rutkauskui, atidavusiam visas jėgas, kad Mykolo Kleopo Oginskio 250-ųjų gimimo metinių jubiliejus būtų paminėtas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.
Gerumo angelas įteiktas ir Žemaitijos kolegijos direktoriui Jonui Eugenijui Bačinskui, ir Rietavo parapijos klebonui, kunigui Antanui Gutkauskui, ir jaunam, bet labai geram savo dalyko specialistui, Tverų gimnazijos kūno kultūros mokytojui Andriui Černeckiui.
Anot rietaviškių, Gerumo angelai šiemet atiteko tikrai vertiems ir iškiliems žmonėms. Nors, kaip sakė meras, asmenybių, kurios vertos tokio apdovanojimo, yra labai daug.
Po iškilmingosios dalies visus linksmino Irūnos Puzaraitės ir Mariaus Jampolskio duetas, o talkino jų geras bičiulis, dainininkas ir kompozitorius Paulius Sinkevičius.

Vienas komentaras

  • klp:

    O Žemaitijos kolegijos direktoriui Jonui Eugenijui bačinskui gerumo angelas skirtas tikriausiai už itin aktyvią veiklą žlugdant Žemaitijos kolegiją, ar ne?

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...