Varkališkiui teks atsakyti už nusikalstamą praeitį

Gegužės 17-ąją Plungės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo varkališkio Sajato Tomejano (gim. 1994 m.) baudžiamąją bylą, kurioje jaunuolis buvo kaltinamas pažeidęs viešąją tvarką. Tą pačią savaitę vaikinas išgirdo ne tik šios bylos nutartį, bet ir dar du nuosprendžius už panašaus pobūdžio nusikaltimus.

O į nusikalstamų veikų pasaulį vaikinas įsitraukė dar būdamas nepilnametis. Kaltinamajame akte rašoma, kad 2011-ųjų metų spalio 1-ąją, apie 20 valandą, Karklėnų pagrindinės mokyklos diskotekoje kilo muštynės. Tąsyk S. Tomejan su bičiuliais kumščiais smūgiavo ir kojomis spardė tris jaunuolius – L. S., D. N. ir T. M. Vaikinams buvo sukeltas fizinis skausmas ir nežymiai sutrikdyta sveikata.
Jaunuolis sutiko su jam ikiteisminio tyrimo metu pareikštu įtarimu, tačiau tikino, kad nebuvęs šių muštynių iniciatorius. Nors po šio įvykio praėjo jau beveik penkeri metai, vaikinas sakė, jog labai gailisi dėl savo poelgio. S. Tomejan teigė, kad tada dar buvęs nepilnametis ir viską daręs, veikiamas vadinamojo bandos jausmo. Atsižvelgdamas į lengvinančias ir sunkinančias aplinkybes, už šį nusikaltimą teismas pripažino varkališkį kaltu ir paskyrė jam dviejų mėnesių laisvės atėmimo bausmę.
Praėjusį mėnesį Plungės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo dar dvi šio jaunuolio nusikalstamas veikas. Už tai, kad 2012-ųjų balandį S. Tomejan drauge su bičiuliais Varkalių kaime, prie UAB „Tuja“, sumušė N. P, pastūmė D. S. ir I. S, jaunuolis pataisos namuose praleis penkis mėnesius. O už 2013-ųjų balandžio mėnesio poelgį, kai vaikinas kartu su draugu prie Varkaliuose esančio tvenkinio sumušė G. N. ir apšlapino jį, atsipirks tik 40-ies parų areštu. Tokia bausmė S. Tomejan paskirta dėl to, kad jis atsiprašė ir atlygino žalą nukentėjusiajam, o šis pareiškė jokių pretenzijų neturįs.
Tačiau vaikinui teks sumokėti valstybei kiek daugiau nei 1850 eurų už jo parskraidinimą į Lietuvą. Mat jaunuolis ne vienerius metus vilkino bylų procesus ir slapstėsi Jungtinėje Karalystėje. Iš ten S. Tomejan buvo pargabentas tik šių metų kovą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...