Renginiai šachmatų klube

Birželio 2-ąją Plungės visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ vyko vaikų (gimusių 2002 m. ir jaunesnių) mokslo metų užbaigimo turnyras.

Turnyro nugalėtoju tapo Senamiesčio mokyklos ketvirtokas Paulius Meškėnas. Paulius laimėjo visas partijas ir tik vieną baigė lygiosiomis. Pustaškiu mažiau surinkęs, antrosios vietos apdovanojimus pelnė taip pat Senamiesčio mokyklos šeštokas Ignas Mačiuitis. Trečioji vieta (pirmoji tarp merginų) atiteko Gretai Galdikaitei (Senamiesčio mokykla, 6 klasė).
Tarp jaunesniojo amžiaus šachmatininkų pirmąją vietą iškovojo Prūsalių pradinės mokyklos antrokas Kęstutis Čivilis, antrasis –  Vaidas Meškėnas, trečiasis – Ignas Ščupokas. Tarp mergaičių geriausia buvo Barbora Gedvilaitė.
Birželio 5 dieną šachmatų klube vyko ir  tarptautinio sporto meistro Vitalijaus Majorovo atminimo turnyras. Turnyro nugalėtoju tapo Vytautas Pocius, surinkęs 6,5 taško iš 7 galimų. Antroji vieta atiteko Pauliui Meškėnui, trečioji – Rolandui Mačiuičiui. Tarp senjorų pirmasis buvo  Algimantas Skierus, tarp merginų – Greta Mačiuitytė, tarp jaunių – Meda Mačiuitytė, tarp jaunučių – Ignas Mačiuitis.