Atidarė vasaros sporto sezoną

20160606-113746 Birželio 5-ąją gausus būrys jaunimo susirinko į Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos stadioną. Tądien krepšinis, futbolas bei tinklinis iš žaidėjų išsunkė daug jėgų ir prakaito – šiomis varžybomis dėl geriausios komandos titulo sporto aistruoliai pradėjo naująjį vasaros sezoną.

 Tokia šventė rengiama jau antrus metus iš eilės. Saulėtas sekmadienis į stadioną pritraukė daug žiūrovų bei dalyvių. Renginį vedęs Mantas Vaičekauskas pasidžiaugė, kad šiemet  susirinkęs jaunimas nestokoja optimizmo ir geros nuotaikos.
Krepšinis ir futbolas šiemet sulaukė didžiausio tiek dalyvių, tiek žiūrovų dėmesio, todėl skambant muzikai ir aidint šūksniams, čia virė aršiausia kova dėl pirmųjų–trečiųjų vietų ir nugalėtojų taurės.
Varžybose dalyvavusios krepšinio komandos žaidė grupėse 3 prieš 3 ir buvo suskirstytos į dvi kategorijas: pirmoji – dalyvių iki 17 metų amžiaus, antroji – vyresnių kaip 17. Futbolo komandose buvo žaidžiama 6 prieš 6.
Po įtemptų krepšinio varžybų kategorijoje iki 17 metų pirmąją vietą iškovojo komanda „UAB Kinderis“, antrąją – „Lėktuvas“, trečiąją – „Eiliniai“. Vyresniųjų žaidėjų grupėje pirmąją vietą laimėjo „Raseika“, antrąją – „Savi“, o „Rietavo vyčio“ sportininkams atiteko trečioji vieta.
Futbolo varžybose pirmoji buvo „Rietuva“, antrieji – „Vierchai“, trečioji vieta atiteko komandai „Driblingas“.
Pirmąsias – trečiąsias vietas iškovojusių komandų dalyviai apdovanoti atminimo medaliais, o nugalėtojai namo parsivežė taures.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...