„Žemaitijos“ klubui – keturios prizinės vietos

20160613_123338Birželio 12-ąją, Plungės rajone esančiame Žemaitijos motokomplekse vyko Lietuvos čempionato finalinės motokroso varžybos, kuriose gaudė sportiniai motociklai ir iš toli aidėjo žiūrovų balsai. Šūksniais ir plojimais žiūrovai palaikė komandas bei grožėjosi aukštais lenktynininkų šuoliais. Kalvų ir pakalnių kupinoje trasoje dėl pirmųjų pozicijų kovojo tiek lietuviai, tiek svečiai iš Latvijos ir Baltarusijos. Tarp prizines pozicijas užėmusiųjų buvo ir Plungės „Žemaitijos“ motokroso klubo narių.

Varžybose dalyvavo daug įvairių klasių lenktynininkų, iš kurių 10 buvo Plungės „Žemaitijos“ klubo atstovai. Šeši iš jų plungiškiai, kiti – latviai. Pagal motociklų galingumą (išreikštą jų variklių darbiniu tūriu) ir dalyvių amžių, sportininkai buvo suskirstyti į 7 grupes.
Pagal varžybų taisykles, kiekvienas dalyvis turėjo važiuoti dukart. Susumavus rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai: 50 kub. cm motociklų grupėje pirmąją vietą užėmė Tomass Šaicans (Latvija), antrąją – Evgenij Mironov (Baltarusija), trečiąją vietą laimėjo Plungės klubui „Žemaitija“ atstovaujantis latvis Ricards Alens Galcins. 65 kub. cm motociklų grupėje pirmasis buvo mūsų klubui atstovaujantis Karlis Reisulis, antrasis – Ugnius Liulys (Anykščiai), trečiąją vietą užėmė Timko Rainers (Latvija). Galingesniųjų, 125 kub. cm motociklų kategorijoje, pirmasis buvo Rainers Žuks („Žemaitijos“ klubas), antrasis – Toms Babris (Latvija), trečiasis – Arnas Milevičius (Pakruojis). MX1 klasėje pirmasis buvo Vytautas Bučas (Šiauliai), antrasis – Davis Livs (Latvija), trečiasis – Andis Valts (Latvija).
Plungiškis Domantas Jazdauskas MX2 kategorijoje pelnė trečiąją vietą (pirmoji atiteko pasvališkiui Dovydui Karkai, antroji – latviui Kristers Drevinskiui). Pradedančiųjų grupėje pirmasis buvo Daumantas Budreika (Vilnius), o  tarp moterų pirmąją vietą užėmė latvė Anna Stecjuka.