Lietuvos rinktinėje – net trys plungiškiai

PSRC-trys-su-treneriuKaune baigėsi paskutinė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) projekto „Talentų U15 karta“ šio sezono stovykla, po kurios naujajai jaunųjų krepšininkų laidai LKF prezidentas Arvydas Sabonis įteikė simbolinius atestatus ir palinkėjo papildyti Lietuvos jaunimo rinktinių gretas. Projekte dalyvavo ir trys Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšininkai, kuriuos treniruoja Virgilijus Lapis: Laurynas Vaištaras, Rokas Rutkus ir Lukas Kreišmontas.

Šio sezono baigiamuoju akordu buvo pirmąsyk surengtas tarptautinis Ramūno Šiškausko turnyras, kuriame žaidė Lietuvos, Kroatijos, Rusijos ir Vokietijos krepšininkai.
Ramūno Šiškausko turnyras Lietuvos penkiolikmečių rinktinei, kurioje rungtyniavo ir plungiškiai Laurynas Vaištaras, Rokas Rutkus ir Lukas Kreišmontas, baigėsi pergalėmis. Lietuvos vaikinai pasipuošė aukso medaliais.
Paskutinėse rungtynėse su Rusijos rinktine Laurynas Vaištaras surengė tikrą šou. Plungiškis pelnė 14 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus. Dvikovoje su Rusija Plungės trejetukas įmetė trečdalį visų Lietuvos rinktinės taškų.
Pasibaigus šioms rungtynėms, kurios lietuviams lėmė pirmąją vietą, buvo paskelbti simbolinis turnyro penketas, naudingiausieji žaidėjai ir apdovanoti prizininkai.
Į simbolinį turnyro penketuką išrinktas Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšininkas Laurynas Vaištaras.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...