Į Plungę parvežė bronzos medalį

Kornelija-Vičytė-su-bronzos-medaliuGegužės pabaigoje Švechato mieste, Austrijoje, keturiasdešimt šeštąjį kartą vyko tarptautinės jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybos „Franz Schuster Memorial“. Jose dalyvavo ir Lietuvos komandos, sudarytos iš Palangos ir Panevėžio sportininkų, tarp kurių buvo ir dvi plungiškės, trenerio Eugenijaus Jurgučio auklėtinės Kornelija Vičytė ir Vygailė Valatkaitė.

Nors oro sąlygos buvo blogos (pūtė stiprus vėjas), K. Vičytė šuolio į aukštį rungtyje peršoko į 153 cm aukštį pakeltą kartelę ir iškovojo bronzos medalį. Užsienyje Lietuvos garbę Kornelija Vičytė gynė pirmą kartą.
Vygailė Valatkaitė šuolių į tolį rungtyje tarp 17 dalyvių užėmė devintąją vietą. Ji nušoko 4,84 metro. Beje, abiem merginoms teko rungtis su metais vyresnėmis sportininkėmis.
Grįžusios į Lietuvą jau po dviejų dienų abi sportininkės Raseiniuose pagerino savo asmeninius rekordus ir tapo varžybų nugalėtojomis. Kornelija įveikė 160 cm aukštį, o Vygailė nušoko į tolį 4,91 metro.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...