Vaikų globėjams skambėjo padėkos ir dainos

1612-1809„Besparnis būtų gyvenimas, / Tuščias, niūrus, vienareikšmis, / Jeigu jo nenušviestų vaiko šypsnys, / Jei šviesus vaiko juokas / Nepaglostytų mūsų širdies, / Meilei jos nepažadintų, / Nepaskatintų globai, gerumui, kūrybai…“ – šiomis Justino Marcinkevičiaus eilėmis praėjusio antradienio popietę Rietavo savivaldybės salėje kreiptasi į gausiai susirinkusius vaikų globėjus. Tądien jiems skirtoje padėkos šventėje skambėjo gražiausios dainos, nuoširdžiausi žodžiai, buvo dovanojamos gėlės ir baltosios gerumo žvakės.

Globėjus pasveikino Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis. „Gimęs vaikas yra bejėgis. Koks jis užaugs, priklausys nuo mūsų, suaugusiųjų, kurie esame šalia. Smagu susitikti žmonių, kurie daro didelius ir gerus darbus. Ką reiškia užauginti vaiką? Tai ne tik duoti jam duonos ar lovą pakloti, bet ir gyventi, būti kartu su juo. Atiduoti vaikui dalelę savęs, tai, ką turi geriausio. Jūs, priimdami į savo šeimas likimo nuskriaustus vaikus, parodote gerumą, meilę, rūpestį ir aukojate jiems savo gyvenimą“, – kalbėjo meras.
Savivaldybės vadovas linkėjo globėjams sveikatos, ramybės, sėkmės ir gražios ateities jų vaikams.  Už nuoširdžią meilę vaikui, švelnia ranka nubrauktą jo ašarą, gerumą, begalinę kantrybę ir rūpestį meras A. Černeckis padėkas įteikė Jolantai Jedenkutei, Laimutei Gedmintienei, Danutei Venckienei, Genovaitei Bertauskienei, Anicetai ir Vytautui Malakauskams, Irenai ir Kęstučiui Lapiams, Genovaitei ir Jonui Andrijauskams, Žydrai ir Virginijui Gailiams, Genovaitei ir Kaziui Jonušams, Genovaitei ir Vigandui Danyloms, Rūtai ir Pranui Jašinskiams, Laimai ir Vladui Breiteriams, Laimai ir Kęstučiui Kuzminskams, Virginijai ir Mantui Turauskams, Violetai Jogaudienei ir Mariui Kamaldinovui.
O Rietavo savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Žibutė Milienė ir vyriausioji specialistė Ramunė Sabeckienė gavo padėkas už rūpestį globėjų šeimomis.
Be padėkos neliko ir Rietavo socialinių paslaugų centro direktorė Danutė Stončiuvienė, kuriai dažnai tenka užimti laikinosios globėjos pareigas. Tardama sveikinimo žodį, centro vadovė džiaugėsi, kad vis daugiau Rietavo savivaldybės vaikų, netekusių tėvų rūpesčio ir meilės, apsigyvena globėjų šeimose.
D. Stončiuvienė visiems šventės dalyviams – seniūnams, socialiniams ir centro darbuotojams, bendruomenių atstovams – už bendradarbiavimą įteikė po simbolinį rožės žiedą. O Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos moksleiviai ir jų mokytojai susirinkusiesiems dovanojo nuostabų koncertą.

Vienas komentaras

  • LINA ABRAMAVICIENE.:

    LABAS RYTAS, SIANDIENA “GLOBEJU DIENA.“ NORIU PADEKOTI VISIEMS GEROS VALIOS ZMONEMS , KURIE PADEDA GLOBOTI, VAIKUS , SENUS ZMONES, GYVUNUS. KURIE PRIGLAUDZIA, JEGU SAVIEMS ZMONEMS TAMPA NEREIKALINGI. LINKIU SIEMS ZMONEMS , DIDELES SVEIKATOS IR ISTVERMES , SIAME NELENGVAME DARBE. TAI, NERA PAPRASTAS DARBAS, TAI LABAI SUNKUS DARBAS ATSAKOMYBE, UZ PRISIIMTA PASITEKEJIMA. VISIEMS LINKIU SVEIKATOS IR SEKMES.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...