Apie vaikdarystę

BunkaĮ miesto autobusą įlipa panelė ir reikalauja jai užleisti vietą atsisėsti, nes ji – nėščia. Figūrą nužvelgęs ir panelės žodžiais suabejojęs, vyras sulaukia paaiškinimo, kad nėštumui – dar tik trys valandos, todėl ir nesimato.
Anekdotai gimsta iš gyvenimiškų situacijų.
Žiūrėk, kokio nors verslininko draugė ar žmona, ar atseit dainininkė, porą kartų televizijos ekrane šmėstelėjusi ir jau laidų vedėja ar net žvaigžde tituluojama panelė ar poniutė apnėštėja – jau bilda visa žiniasklaida. Su nuotraukomis, būsimų gimdyvių pasakojimais, kad bemaž tik jos vienos patiria tokius jausmus, kokių neduota kitoms.
Žiniasklaida apvalėjančius pilvukus fiksuoja akyliau nei akušeriai, paskui varžosi, kas pirmasis paskelbs apie naujo žmogučio atėjimą. Ir dar seka idiotiška mada tą žmogutį parodyti viešai, lyg jo nuotraukos skelbimas prilygtų žiniai apie Kristaus apsireiškimą.
O mada viešinti augančio žmogučio nuotraukas su tėvais, dar geriau – su nauju tėvu ar nauja tėvo moteriške – pristatoma vos ne kaip aukštasis žurnalistikos pilotažas.
Sarkastiškai svarstant, jog visa ši makalynė yra žmogučio gimdytojos ir darytojo verslo reklamos dalis, viešinamų įvykių grandinėje trūksta vienos grandies. Jeigu žiniasklaida dar parodytų, kaip žmogutis daromas, tada turėtume visą vaizdą nuo pradžios.
Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu, kad tėvai pardavinėja dar negimusius ar vos tik pasaulį išvydusius savo vaikus, kuriems tokie įvykiai nepraeina be psichologine trauma vadinamo pėdsako.
Va, viena internetinė svetainė net paskelbė „Metų gandras 2016“ pavadintą apklausą „Kurios poros 2016 metais gimęs kūdikis jus pradžiugino labiausiai“. Ir paskelbė „prekiautojų“ savo vaikais sąrašą.
Vaikai dar nesupranta, kas čia vyksta, bet žymę, jog yra žaisliukai, jau turi.
Net krikščionybė, jau nekalbant apie visokiausio plauko ekstrasensus skelbia, kad mintis gali materializuotis. Vadinasi, vaikų pasaulį gali formuoti ir juos nuo gimimo lydinčios mintys. Gal reikia jau dabar užjausti apklausos sąraše skelbiamų porų vaikus?
O gal dar labiau – mus pačius, ar bent jau tuos šešis tūkstančius per nepilnas dvi paras be jokių blogų ketinimų balsavusiųjų, tačiau prisidedančiųjų gadinti ką tik gimusių žmogučių gyvenimus.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...