Pareigūnai rado ir naminės degtinės, ir kontrabandinių cigarečių

Rietavo policijos pareigūnai, gavę informacijos apie laikomą naminę degtinę, nuvyko pas 1953-iaisiais gimusį vyriškį, gyvenantį Rietave, S. Nėries gatvėje. Patalpoje buvo rasta ir paimta du litrai naminės degtinės. Už padarytą pažeidimą buvo pradėta administracinė teisena, vyriškiui skirta administracinė bauda.

Pas 1976 metais gimusią moterį, gyvenančią Rindžių kaime taip pat buvo atliktas patikrinimas. Sodyboje, už namo, pakelės griovyje, rasta ir paimta 12 cigarečių pakelių „Minsk Super Slim 50147“ su Baltarusijos banderolėmis ir 24 cigarečių pakeliai  „Fest“ be banderolių. Minėta pilietė paaiškino, jog cigaretės yra jos ir jas realizuoja savo reikmėms. Moters atžvilgiu pradėta administracinė teisena.
Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti Rietavo policijos komisariato pareigūnams telefonu 8 615 44531, anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu 8 800 60202 ar bendruoju pagalbos telefonu 112.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...