Saugią aplinką kuriame kartu

IMG_1128Anot Rietavo policijos komisariato pareigūnų, be gyventojų pagalbos būtų daug sunkiau išaiškinti nusižengimus. Komisariato pareigūnai dažnai rengia įvairių prevencinių renginių gyventojams, ypač jaunimui.

Neseniai Rietavo policijos komisariato pareigūnai rietaviškius pakvietė į prevencinį renginį „Kartu pasieksime daugiau“. Jame dalyvavo jaunieji policijos rėmėjai bei Šaulių sąjungos atstovai. Apie šio renginio tikslus informavo Rietavo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Eitutavičienė ir Šaulių sąjungos Telšių apskrities Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės Rietavo 3-iosios kuopos vadas Pranas Liutkus. Renginyje dalyvavo daugiau kaip keturiasdešimt dalyvių. Susitikimo metu visi turėjo galimybę susipažinti su ginkluote ir dalyvauti šaudymo varžybose, kurioms vadovavo Šaulių sąjungos atsargos leitenantas Dainius Čekavičius ir Rietavo 3-iosios kuopos vadas Pranas Liutkus.
Pirmąją vietą laimėjo kandidatas į jaunuosius šaulius  Rokas Jankauskas, antrosios vietos laimėtoja tapo jaunoji policijos rėmėja Viktorija Juškaitė, o trečiosios – Greta Rubavičiūtė. Apdovanoti buvo ne tik prizininkai, bet ir kiti varžybų dalyviai. Už dalyvavimą renginyje „Kartu pasieksime daugiau“ Rietavo policijos komisariato viršininko Mariaus Vaičikausko padėkos raštais buvo apdovanoti Pranas Liutkus, Zofija Sideravičienė bei jaunieji šauliai Rimantas Abromavičius ir Julius Jonika. Padėkos raštus įteikė A. Eitutavičienė.
Pasibaigus renginiui, visi vaišinosi koše, kurią išvirė A. Eitutavičienė ir Z. Sideravičienė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...