Dovana sutrikusios raidos žmonėms

15784686_1293277257360260_1038673526_oNe veltui sakoma, kad šv. Kalėdos – stebuklų metas. Prieš pat šventes savivaldybės mero Antano Černeckio bei Algimanto ir Aldutės Domarkų gerumas pradžiugino Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos (SIŽGB) „Rietavo viltis“ narius.

A. Domarkas savo transportu nuvežė į Klaipėdą grupelę sutrikusios raidos žmonių ir juos lydinčių asmenų. Šv. Kūčių išvakarėse, pamiršę visus kasdienius rūpesčius, su didžiuliu malonumu visi klausėsi Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestro atliekamų Johano Štrauso kūrinių. Po koncerto
A. Domarkas surengė ekskursiją po miestą: bendrijos nariai aplankė kalėdinę eglutę ir sniego kupolą, esančius Teatro aikštėje, bei pasigrožėjo naktiniu kruizinių laivų terminalu. Neįgalieji namo grįžo praturtėję dvasiškai ir kupini įspūdžių. Už tai nuoširdus ačiū A. ir A. Domarkams, suteikusiems džiaugsmo likimo nuskriaustiems žmonėms.
Gruodžio 27 dieną SIŽGB „Rietavo viltis“ narius aplankė dar vienas stebuklas. Jie susitiko su klounais ir Kalėdų Seneliu. Linksmieji klounai atliko įvairių triukų, cirko numerių ir pamažu išjudino tiek didelius, tiek mažus. Kad ir kokia įdomi buvo programa, bet visi dairėsi, lyg kažko dar lauktų. Netikėtai visų dėmesį patraukė iš tolumos ataidintis varpelių skambėjimas ir pro duris įžengęs Kalėdų Senelis. Jis atkeliavo nešinas pilnu maišu dovanų, kurias išdalino bendrijos nariams. Kiekvienam teko galimybė nusifotografuoti su Kalėdų Seneliu.
Savo kūrybos eilėmis susirinkusiuosius švenčių proga sveikino bendrijos tarybos narė Genovaitė Česnauskienė. Ji džiaugėsi turiningai praėjusiais metais bei visų vardu padėkojo pirmininkei Angelei Arienei ir mokytojai Jūratei Viršilienei, kurios nuoširdžiai, negailėdamos savęs, stengiasi, kad proto negalią turintys žmonės kuo daugiau išmoktų, tobulėtų ir patirtų gerų emocijų.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...