Liko tik trys komandos, nepatyrusios pralaimėjimo

IMG_7426Šiemet labai kovingai vyksta Plungės rajono krepšinio pirmenybės. Ypač daug ir įdomių varžybų buvo sužaista praėjusį savaitgalį.

Sausio 6-ąją rungtyniavo „Vičiūnų“ ir „Padagas ir KO“ komandos. Ši dvikova baigėsi „Vičiūnų“ pergale – 72:60. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Martynas Andrijauskas ir Algimantas Riškus.
Sausio 7 d. susitiko „Moksleivių“ ir Tverų „Vykinto“ komandos. Įtikinamai laimėjo tveriškiai. Jie varžovus įveikė 112:69. Tveriškis Edvinas Tamošauskis pelnė net 42 taškus.
O sausio 8-ąją įvyko net ketverios varžybos. „Baudėjas“ susitiko su komanda „Padagas ir KO“. Praėjusių metų pirmenybių nugalėtojai neturėjo vargo su varžovais ir juos lengvai nugalėjo 130:52. „Baudėjo“ komandai daugiausia – 32 taškus – pelnė Eimantas Žilius. Algirdas Kniukšta įmetė 30 taškų.
Ketvirtąją pergalę pirmenybėse iškovojo Šateikių „Žalmedžio“ krepšininkai – jie 82:68 įveikė „Lobikono“ ekipą. Tarp šateikiškių rezultatyviausi buvo Darius Kaveckis, Julius Paulauskas ir Giedrius
Salys.
Pirmąją pergalę laimėjo „Amigo“ komanda. Ji 86:78 nugalėjo „Moksleivius“. Laimėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Dalius Adomaitis (31 taškas).
Laukiamiausia savaitgalio dvikova buvo tarp Plungės sveikatos centro (PSC) ir „Inesos“ komandų. Po dviejų kėlinių minimalia persvara – 34:33 – priekyje buvo PSC. Trečiajame kėlinyje PSC krepšininkai persvarą padidino iki 16-os taškų. Nors „Inesa“ 28:14 laimėjo ketvirtąjį kėlinį, tačiau jai iki pergalės šiek tiek pritrūko. Rungtynes 75:73 laimėjo PSC komanda. PSC komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Raimondas Venskus ir Laimonas Puidokas, kurie įmetė po 24 taškus.
Po šių varžybų pirmenybėse buvo likusios tik trys komandos – PSC, Šateikių „Žalmedis“ ir „Vičiūnai“, – dar nepatyrusios nė vieno pralaimėjimo.