Liko tik trys komandos, nepatyrusios pralaimėjimo

IMG_7426Šiemet labai kovingai vyksta Plungės rajono krepšinio pirmenybės. Ypač daug ir įdomių varžybų buvo sužaista praėjusį savaitgalį.

Sausio 6-ąją rungtyniavo „Vičiūnų“ ir „Padagas ir KO“ komandos. Ši dvikova baigėsi „Vičiūnų“ pergale – 72:60. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Martynas Andrijauskas ir Algimantas Riškus.
Sausio 7 d. susitiko „Moksleivių“ ir Tverų „Vykinto“ komandos. Įtikinamai laimėjo tveriškiai. Jie varžovus įveikė 112:69. Tveriškis Edvinas Tamošauskis pelnė net 42 taškus.
O sausio 8-ąją įvyko net ketverios varžybos. „Baudėjas“ susitiko su komanda „Padagas ir KO“. Praėjusių metų pirmenybių nugalėtojai neturėjo vargo su varžovais ir juos lengvai nugalėjo 130:52. „Baudėjo“ komandai daugiausia – 32 taškus – pelnė Eimantas Žilius. Algirdas Kniukšta įmetė 30 taškų.
Ketvirtąją pergalę pirmenybėse iškovojo Šateikių „Žalmedžio“ krepšininkai – jie 82:68 įveikė „Lobikono“ ekipą. Tarp šateikiškių rezultatyviausi buvo Darius Kaveckis, Julius Paulauskas ir Giedrius
Salys.
Pirmąją pergalę laimėjo „Amigo“ komanda. Ji 86:78 nugalėjo „Moksleivius“. Laimėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Dalius Adomaitis (31 taškas).
Laukiamiausia savaitgalio dvikova buvo tarp Plungės sveikatos centro (PSC) ir „Inesos“ komandų. Po dviejų kėlinių minimalia persvara – 34:33 – priekyje buvo PSC. Trečiajame kėlinyje PSC krepšininkai persvarą padidino iki 16-os taškų. Nors „Inesa“ 28:14 laimėjo ketvirtąjį kėlinį, tačiau jai iki pergalės šiek tiek pritrūko. Rungtynes 75:73 laimėjo PSC komanda. PSC komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Raimondas Venskus ir Laimonas Puidokas, kurie įmetė po 24 taškus.
Po šių varžybų pirmenybėse buvo likusios tik trys komandos – PSC, Šateikių „Žalmedis“ ir „Vičiūnai“, – dar nepatyrusios nė vieno pralaimėjimo.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...