„Olimpas“ žaidė permainingai

1.Still001Pirmąsias šių metų Regionų krepšinio lygos A diviziono rungtynes Plungės „Olimpas“ žaidė išvykoje. Sausio 6-ąją jis susitiko su Ukmergės „Olimpu“.

Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir baigėsi 12:11 šeimininkų naudai. Antrajame ukmergiškiai atsiplėšė nuo plungiškių ir kėlinys baigėsi 18:8. Bendras rezultatas po dviejų kėlinių – 30:19 – buvo ukmergiškių naudai. Trečiąjį kėlinį  14:12  vėl laimėjo šeimininkai. Plungės „Olimpui“ ketvirtasis kėlinys klostėsi itin nesėkmingai, mat priešininkai susikrovė dviženklę persvarą ir kėlinys baigėsi 17:3. Plungės „Olimpui“ 34:61 teko nusileisti Ukmergės „Olimpui“.
Plungiškių komandoje geriausiai žaidė Deividas Rasys, įmetęs 9-is taškus ir surinkęs 14 naudingumo balų. Vytautas Danys pelnė 7-is naudingumo balus ir įmetė tiek pat taškų.
Sausio 7-ąją plungiškiai susitiko su Kuršėnų „Grafų baldai-KA Saulė“ komanda. Pirmąjį kėlinį mūsiškiai galingu spurtu laimėjo 22:14. Antrajame svečiai susikaupė, parodė tvirtą būdą ir kėlinį laimėjo 18:16. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 38:32 šeimininkų naudai. Valentinas Gadliauskas šiose rungtynėse sublizgėjo, pataikė net 3-is tritaškius iš eilės ir komandai naudingas buvo labai reikiamu metu.
Prasidėjus trečiajam kėliniui, plungiškiams itin nekrito ir kėlinys pralaimėtas 8:16. Ketvirtajam kėliniui prasidėjus, abi komandos žaidė taškas į tašką, sirgaliams tai kėlė daug įtampos. Vis dėlto plungiškiai džiaugėsi mūsų krepšininkų pergale 70:64.
Plungiškių komandoje geriausiai žaidė Deividas Rasys. Jis surinko 29-is naudingumo balus, įmetė 19 taškų. Deividas per beveik 35-ias žaistas minutes atkovojo net 15 kamuolių, išprovokavo 6-ias priešininkų pražangas. Modestas Jurkaitis surinko 13 naudingumo balų, pelnė 9-is taškus, perėmė 5-is kamuolius ir atliko 3-is rezultatyvius perdavimus. Valentinas Gadliauskas, kol kas visą sezoną tyliai žaidęs, pagaliau parodė, ką sugeba, pataikė 5-is tritaškius, surinko 15 taškų ir 9-is naudingumo balus, atkovojo 3-is kamuolius, o aikštelėje praleido tik 18 minučių.
Šiandien Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiks su Panevėžio „Bangene-Aivera“, o rytoj namuose žais su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komanda, kuriai per pirmąsias tarpusavio varžybas Plungės „Olimpas“ pralaimėjo tik vienu tašku.