„Olimpas“ žaidė permainingai

1.Still001Pirmąsias šių metų Regionų krepšinio lygos A diviziono rungtynes Plungės „Olimpas“ žaidė išvykoje. Sausio 6-ąją jis susitiko su Ukmergės „Olimpu“.

Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir baigėsi 12:11 šeimininkų naudai. Antrajame ukmergiškiai atsiplėšė nuo plungiškių ir kėlinys baigėsi 18:8. Bendras rezultatas po dviejų kėlinių – 30:19 – buvo ukmergiškių naudai. Trečiąjį kėlinį  14:12  vėl laimėjo šeimininkai. Plungės „Olimpui“ ketvirtasis kėlinys klostėsi itin nesėkmingai, mat priešininkai susikrovė dviženklę persvarą ir kėlinys baigėsi 17:3. Plungės „Olimpui“ 34:61 teko nusileisti Ukmergės „Olimpui“.
Plungiškių komandoje geriausiai žaidė Deividas Rasys, įmetęs 9-is taškus ir surinkęs 14 naudingumo balų. Vytautas Danys pelnė 7-is naudingumo balus ir įmetė tiek pat taškų.
Sausio 7-ąją plungiškiai susitiko su Kuršėnų „Grafų baldai-KA Saulė“ komanda. Pirmąjį kėlinį mūsiškiai galingu spurtu laimėjo 22:14. Antrajame svečiai susikaupė, parodė tvirtą būdą ir kėlinį laimėjo 18:16. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 38:32 šeimininkų naudai. Valentinas Gadliauskas šiose rungtynėse sublizgėjo, pataikė net 3-is tritaškius iš eilės ir komandai naudingas buvo labai reikiamu metu.
Prasidėjus trečiajam kėliniui, plungiškiams itin nekrito ir kėlinys pralaimėtas 8:16. Ketvirtajam kėliniui prasidėjus, abi komandos žaidė taškas į tašką, sirgaliams tai kėlė daug įtampos. Vis dėlto plungiškiai džiaugėsi mūsų krepšininkų pergale 70:64.
Plungiškių komandoje geriausiai žaidė Deividas Rasys. Jis surinko 29-is naudingumo balus, įmetė 19 taškų. Deividas per beveik 35-ias žaistas minutes atkovojo net 15 kamuolių, išprovokavo 6-ias priešininkų pražangas. Modestas Jurkaitis surinko 13 naudingumo balų, pelnė 9-is taškus, perėmė 5-is kamuolius ir atliko 3-is rezultatyvius perdavimus. Valentinas Gadliauskas, kol kas visą sezoną tyliai žaidęs, pagaliau parodė, ką sugeba, pataikė 5-is tritaškius, surinko 15 taškų ir 9-is naudingumo balus, atkovojo 3-is kamuolius, o aikštelėje praleido tik 18 minučių.
Šiandien Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiks su Panevėžio „Bangene-Aivera“, o rytoj namuose žais su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komanda, kuriai per pirmąsias tarpusavio varžybas Plungės „Olimpas“ pralaimėjo tik vienu tašku.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...