Šeštoji metinė paroda

pirmininkas-MAntas-priekyjeSausio 12-ąją  Plungės viešojoje bibliotekoje, metinėje parodoje, savo darbus pristatė fotoklubo „Žybt“ nariai. Paroda rengiama jau šeštą kartą, ji veiks visą mėnesį.

Klubo nariai pristatė savo geriausius metų darbus, vaizduojančius įsimintiniausius įvykius. Autorių užfiksuotos akimirkos pasižymi temų ir nuotaikų įvairove, sugebėjimu atrasti grožį kasdienybėje.
Vyriausias klubo narys Antanas Jonaitis savo fotografijose vaizduoja keliones, gamtą. Plungiškiams gerai žinomo ilgamečio fotomenininko Kosto Slivskio darbuose atsispindi daug medžioklės vaizdų. Unikaliu darbų pristatymu  pasižymėjo ir menininkė Kristina Paulauskaitė. Šį sykį jos darbai plaukiojo dubenėlyje su vandeniu prie rusenančios „liktarnos“. Juodai baltos nuotraukos sukėlė dalyviams gerų emocijų, prisiminimų. K. Paulauskaitė parodoje dar pristatė ir nuotraukų su šventųjų atvaizdais iš serijos „Dievuliai“.
Fotomenininkai Loreta ir Sigitas Kazlauskai į fotoklubo „Žybt“ susirinkimus atvyksta net iš Naujosios Akmenės. Fotografija – jų šeimos verslas.  Loreta prisipažino, kad maloniausia fotografuoti portretus, o Sigito gamtos peizažai, nufotografuoti iš paukščio skrydžio, dvelkė ramybe.
Fotografija verslu tapo ir Martynui bei Inesai Galdikams. Jie praskaidrino parodą vestuvine nuotaika.
Alina Petrikienė įkvėpimo fotografuodama ieškojo Žemaitijos nacionaliniame parke. Vilma Antropikienė gamtą vaizduoja visai kitokiomis spalvomis. „Man fotografija – terapija“, – sakė Oksana Sidova, kuri visada fotografuoja lydima savo vaikų.
Susižavėjimą kėlė unikalūs Kęstučio Vaitkaus darbai. Manto Viržinto fotografijos iliustruoja visus žmogaus gyvenimo etapus. Autorius norėjo parodyti, kad bendravimas yra svarbiausias dalykas.
Fotoklubą sveikino Plungės viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė bei mero patarėjas Mantas Česnauskas.
Klubo nariai rengia susitikimų, išvykų, kuriuose fotografuoja ir susipažįsta su naujomis vietovėmis, rengia ir konkursų, autorinių parodų, dalijasi patirtimi. Klubo veikloje dalyvauja įvairių profesijų žmonių, tačiau juos visus vienija bendras pomėgis – fotografija.
Fotoklubas, vadovaujamas M. Viržinto, savo darbais džiugina ne tik plungiškius, bet ir svečius. Parodos metu „Žybt“ pirmininkas linkėjo savo bendražygiams svajonių išsipildymo bei siekti užsibrežtų tikslų.

2 komentarai(-ų)

  • Sigitas Kazlauskas:

    Šitame straipsnyje yra faktų neatitinkančių tikrovės.Jei tai būtų RIMTAS LAIKRAŠTIS prašytume paneigimo,bet dabar tiesiog pralinksmino.

  • Kestutis:

    Tu čia apie Naują Akmene ?

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...