Muzikos ritmu degtinėlę varvino trys plungiškiai

4_114Antradienį Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Plungės ir Telšių rajonų paribyje (redakcijos žiniomis, Telšių rajono Kęstaičių kaime) rado įspūdingo dydžio naminės degtinės varyklą, kurioje puškėjo 8-ios tonos gamybai paruošto raugo, o šalia  – 241,5 litro jau pagamintos produkcijos. Aplink gamybos aparatą iš radijo sklindančios muzikos ritmu sukosi dviese – 25-erių ir 40-ies metų Plungės rajone gyvenantys vyriškiai. Trečiasis mūsų rajono gyventojas jau buvo sulaikytas anksčiau. Jo automobilyje pareigūnai rado 230 litrų velnio lašų.

Tą rytą šalia dviejų rajonų ribos patruliuodami Veiklos skyriaus pareigūnai atkreipė dėmesį į iš miško tankmės išriedėjusį automobilį. Įtarę kažką negero, pareigūnai jį sustabdė. Ir neapsiriko: 25-erių plungiškis gabeno krovinį – 230 litrų naminės degtinės. Tokiu kiekiu būtų galima nugirdyti nemažą kaimą.
Sulaikę vairuotoją, telšiškiai pareigūnai nusprendė, jog netoliese turėtų būti ir to gėrimėlio šaltinis. Jie iškvietė kinologą su šunimi ir sniege išmintu taku visi patraukė per mišką. Netrukus išvydo pašiūrę, iš kurios sklido muzika. Pareigūnai atkreipė dėmesį, kad iš netoliese esančios sodybos į pašiūrę įvesta elektra. Žvilgtelėję vidun, išvydo tarsi vijurkus besisukančius du vyriškius. Darbo turėjo abu – reikėjo ne tik ugnį kurstyti, bet ir stebėti prietaisų rodmenis. O kad būtų smagiau, abu trepsėjo į muzikos taktą. Gal todėl ir nepastebėjo artėjančių pareigūnų. „Gamyklėlėje“ plušėję plungiškiai buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.
Kuo šis nuotykis baigsis trims mūsų rajono gyventojams, paaiškės po ikiteisminio tyrimo. Pagal Baudžiamojo kodekso 201 str. įtariamiesiems gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 5-erių metų.

Telšių apskrities vyriausiojo komisariato nuotrauka

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...