Iš Jonavos – ne tuščiomis

Jonava-1Sausio 14 dieną Jonavoje vyko Richardo Banaičio atminimo greitųjų šachmatų turnyras. Varžybose dalyvavo 217 įvairaus amžiaus šachmatininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Plungės sporto ir rekreacijos centrui atstovavo 16 auklėtinių ir treneris Sigitas Kalvaitis.

A turnyre žaidė 91 šachmatininkas, tarp jų buvo ir keturi plungiškiai. Treneris S. Kalvaitis, surinkęs 6,5 taško iš 9-ių galimų, iškovojo ketvirtąją vietą. Puikiai šiame turnyre žaidė jaunasis šachmatininkas Ignas Mačiuitis. Jis jaunių grupėje iškovojo trečiąją vietą. Rugilė Meškėnaitė laimėjo trečiąsias vietas tarp moterų ir tarp jaunių merginų.
B turnyre dalyvavo 126 šachmatininkai, gimę 2003 m. ir jaunesni, tarp jų buvo ir  13 plungiškių. Šiame turnyre trečiąją vietą iškovojo Paulius Meškėnas, surinkęs 7,5 taško iš 9-ių galimų. Gerai žaidė ir  Matas Praspaliauskas, Kęstutis Čivilis, Gabija Meškauskaitė bei  Eimantas Daugintis.