Plyname lauke išdygs moderni gamykla

1701-2390Rietave, Vatušių gatvėje, buvusios bendrovės „Rietavo baldai“ teritorijoje, vietoj buvusių didelių pastatų, dabar čia – plynas laukas. Iš tolo žvelgia tik vandens bokštas, kiek tolėliau stūkso seni garažai. Tačiau jau balandį šis vaizdas pasikeis, mat čia užvirs statybos. Kažkada veikusį baldų fabriką pakeis kartono gamybos įmonė.

Rietavo savivaldybės žmonės jau seniai kalba apie planuojamas statybas. Dar labiau pradėta diskutuoti, kai pernai per pusmetį – nuo liepos iki gruodžio – buvo nugriauti beveik visi buvusiam baldų fabrikui priklausę pastatai. Tik vyresnių žmonių atmintyje išliks kažkada čia stovėjusios lentpjūvės dirbtuvės, baldų cechas, kalvė, džiovykla, sandėliai.
Kiek daugiau nei dešimtmetį nenaudojami pastatai buvo nugriauti, valstybinę žemę išnuomojus naujajai įmonei UAB „Rietuva“. Pastaroji drauge su investuotoja Olandijos įmone „Wood Industry C. V.“ planuoja šioje vietoje įrengti naujas gamybines patalpas, kurios bus skirtos korinėms plokštėms, tarpinėms ir užpildams iš popieriaus gaminti.
Kaip „Žemaičiui“ sakė Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, konkursas statybos darbams bus paskelbtas jau šių metų kovą, statybos bus pradėtos balandį, o numatoma darbų pabaiga – spalio mėnesį. Anot savivaldybės vadovo, iškilus moderniam pastatui, gamyba turėtų prasidėti jau kitais metais.
Pasak Vietos ūkio skyriaus vedėjo Juozo Albausko, per minėtą laikotarpį numatoma pastatyti naują 6000 kvadratinių metrų gamybinį pastatą ir sukurti 50 naujų darbo vietų. Kadangi įmonėje bus įdiegta nauja ir moderni technologija, bus reikalaujama įdarbinti jaunų, aukštesnės kvalifikacijos specialistų.
Savivaldybės turimomis žiniomis, planuojama investicija Rietavui sieks net penkis milijonus eurų, o numatomos naujos įmonės gamybos apimtys – 20000 kubinių metrų produkcijos per mėnesį.

2 komentarai(-ų)

  • ARTURAS:

    O ATLIGINIMAI MATYT BUS MMA.

    • Aurelijus:

      O algos apie 900€ „ant popieriaus“ lapkričio mėnesio duomenimis,ponas Artūrai. Nepavyko pakniaukti kaip įpratęs? Nieko,bandyk kitur rasti… Sėkmės ir jėgų sunkiame darbe

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...