Po dviejų pralaimėjimų – dvi pergalės

olimpas---kauno-omega-(4)Sausio 20-ąją vėl buvo žaidžiamos Regionų krepšinio lygos  A diviziono rungtynės. Šį kartą Plungės „Olimpas“ namuose susitiko su Kauno r. „Omega“ komanda.

Antrojo susitikimo pirmąjį kėlinį komandos žaidė daugmaž vienodai, bet plungiškio  Mindaugo Tamušausko taiklūs metimai leido mūsiškiams nutolti ir laimėti 18:10.
Antrajame kėlinyje kauniškiams sunkiai sekėsi rasti laisvų žaidėjų ir pataikyti metimų, todėl „Olimpas“ antrąjį  kėlinį laimėjo 17:12. Trečiojo kėlinio metu plungiškiai ir toliau veržėsi į priekį ir kėlinį laimėjo 19:14. Paskutinis kėlinys buvo rezultatyviausias. Komandų kova vyko taškas į tašką. Ketvirtąjį kėlinį kauniškiams pavyko laimėti 18:21, tačiau tai jiems apčiuopiamos naudos nedavė. Mūsų krepšininkai savo sirgaliams padovanojo pergalę 72:57.
Plungiškių komandoje geriausiai žaidė Deividas Rasys. Jis surinko 27-is naudingumo balus, įmetė 26-is taškus, pataikė 4-is tritaškius ir atkovojo 5-is kamuolius. Prie komandos pergalės prisidėjo ir Mindaugas Tamušauskas. Jis surinko 13 naudingumo balų ir įmetė 18 taškų. Gerai žaidė Modestas Jurkaitis – krepšininkas surinko 18 naudingumo balų, pelnė 11 taškų, atkovojo 7-is kamuolius ir atliko 5-is rezultatyvius perdavimus.
Sausio 21 dieną Plungės „Olimpas“ žaidė išvykoje su Biržų „Biržais“. Pirmąjį kėlinį plungiškių spurtas komandą išvedė į priekį 14:20. Antrajame „Olimpas“ tiesiog siautė aikštelėje – kėlinys baigėsi 14:35 mūsiškių naudai. Plungiškiai prieš didžiąją pertrauką jau turėjo susikrovę solidžią 27-ių taškų persvarą – 28:55.
Mūsiškiai laimėjo ir trečiąjį kėlinį – 14:26.
Paskutiniojo kėlinio metu Plungės „Olimpo“ komandoje žaidė daugiau jaunimo, todėl į priešininkų krepšį įkrito mažiau taškų. Kėlinį 14:7 laimėjo „Biržai“. Vis dėlto rungtynes gana gniuždančiu dviženkliu skirtumu 88:56 laimėjo Plungės „Olimpas“.
Mūsų komandoje geriausiai žaidė Deividas Rasys, surinkęs 30 naudingumo balų ir įmetęs 21-ą tašką. Deividas atkovojo 10 kamuolių ir išprovokavo 3-is pražangas.  Modestas Jurkaitis surinko 21-ą naudingumo balą, pelnė 16 taškų ir atliko 5-is rezultatyvius perdavimus. Jau ketverias rungtynes iš eilės Mindaugas Tamušauskas žaidžia puikiai. Šiose jis surinko 28-is naudingumo balus, įmetė 12 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4-is rezultatyvius perdavimus.
Plungės „Olimpas“ po fantastiško savaitgalio turnyrinėje lentelėje yra šeštasis (13 pergalių ir 9 pralaimėjimai).
Sausio 27 dieną Plungės „Olimpas“ žais išvykoje  su Vilniaus VKC, o sausio 28 dieną 16 valandą mūsiškiai susitiks su Kauno „Atletas-LSU“ komanda.