Geriausieji jaunimo šokėjai susitiko vienoje scenoje

1701--2545Praėjusį šeštadienį Plungės kultūros centras kvietė visus į ne vienerius metus gyvuojantį ir kaskart vis didesnio dėmesio sulaukiantį renginį-konkursą „Šok 2017“. Dėl geriausiojo jaunimo šokio kolektyvo vardo varžėsi 19 grupių iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Plungės kraštui atstovavo net penki kolektyvai – „Refresko“, „Riva“, „Hera“,  „Motus“ ir Platelių meno mokyklos šokėjos.

Be minėtų grupių, šokio sugebėjimus rodė ir išskirtinius pasirodymus dovanojo kolektyvai iš Klaipėdos, Telšių, Vilniaus, Mažeikių, Šiaulių, Akmenės, Raseinių bei Kėdainių rajonų.
Daugiau nei dvi valandas trukusį konkursą pradėjo Plungės kultūros centro renginių vedimo-organizavimo klubo „Menadė“ merginos. Pastarosios pristatė ir kiekvieną pasirodžiusią šokių grupę bei kompetentingą vertinimo komisiją.
Jaunųjų šokėjų pasirodymus vertino Plungės „Saulės“ gimnazijos mokytoja, choreografė Kristina Savickienė, tarptautinių ir respublikinių šokio projektų, festivalių, konkursų dalyvė ir laureatė, šiuolaikinio šokio ir meno erdvės „Kūrybos kišenė“ įkūrėja Gabrielė Raudytė, Plungės kultūros centro, Eglės baleto studijos vadovė Eglė Norkevičiūtė-Novoruckienė, Plungės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vida Saukalienė,  konkurso „Baltic Salsa Show Cup“ laureatas Gytis Makarevičius bei „Žemaitijos televizijos“ direktorius Algirdas Šimkevičius.
Komisijos nariai turėjo įvertinti šokėjų išraiškingumą, išskirtinumą, sceninį įvaizdį bei nuspręsti, kuriems konkurso dalyviams sekėsi geriausiai perteikti šokio judesius, parodyti lankstumo galimybes, artistiškumo sugebėjimus. Savo balsą už labiausiai patikusį kolektyvą galėjo atiduoti ir žiūrovai.
Komisijos nuomone, geriausiojo vardo nusipelnė šokių studija „Mega“ iš Šiaulių. Antroji vieta atiteko Klaipėdos šiuolaikinio šokio ir meno erdvės „Kūrybos kišenė“ mažosioms atlikėjoms. Trečiąja vieta džiaugėsi Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos šokių kolektyvas XXM.
Diplomą už geriausią sceninį įvaizdį išsivežė kolektyvas „Allegro“ iš Mažeikių, už energingumą – Kėdainių rajono Krakių kultūros centro jaunimo šiuolaikinių šokių grupė „Step by step“. Kitus apdovanojimus iškovojo mūsų rajonui atstovavę šokėjai. Už išraiškingumą diplomu apdovanota Plungės šokių studija „Motus“, už graciją – Kultūros centro „Hera“ šokėjos, už išskirtinę šokio kompoziciją – Platelių meno mokyklos merginos. Daugiausiai susirinkusiųjų simpatijų pelnė ir žiūrovų favoritu tapo „Refresko“ kolektyvas iš Plungės.
Visoms šokių grupėms, dalyvavusioms renginyje, V. Saukalienė įteikė padėkos raštus.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...