Avarijoje sužeisti keturi žmonės

DSC04891Vakar rytą bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Plungės–Vėžaičių kelyje, prie Vieštovėnų kaimo, automobilio „Toyota Corolla“ vairuotojas, neįsitikinęs saugumu, lenkė sunkvežimį ir susidūrė su priešais, nuo Vėžaičių pusės, atvažiuojančiu „Toyota Auris“. Abiejose mašinose važiavo po du žmones – vyrai su žmonomis. Iš automobilio „Toyota Corolla“ sužeistuosius ištraukė atskubėję gelbėtojai. Avarijoje sužeisti visi keturi. Jie buvo išvežti į Plungės ligoninę. Paimta vairuotojų kraujo blaivumui nustatyti.

Kaip „Žemaičiui“ sakė Plungės ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotoja Danguolė Luotienė, Gargžduose gyvenantis „Toyota Auris“ vairuotojas, suteikus būtinąją pagalbą, buvo išvežtas į Klaipėdos ligoninę.
Sunkiausiai nukentėjo „Toyota Corolla“ vairavęs Telšių rajono gyventojas. Dėl daugybės kaulų lūžių Plungės ligoninės operacinėje medikams pirmiausia teko rūpintis, kad būtų sustabdytas kraujavimas. Po to vairuotojas paguldytas į reanimacijos skyrių. Vakar po pietų medikai dar dvejojo, ar galima jį pervežti į Klaipėdos ligoninę.
Abiejų vairuotojų žmonos patyrė vienodų sužeidimų. Joms diagnozuota šonkaulių, krūtinkaulių ir krūtinės slankstelių lūžių. Abi moterys šiuo metu gydomos Plungės ligoninės traumatologijos skyriuje.
Beveik tuo pačiu metu gelbėtojams teko skubėti ir  į Rietavo savivaldybę. Gautas pranešimas, kad Rietavo–Medingėnų kelyje, Patyrio kaime, dega automobilis „Mercedes Benz C 180“. Kai ugniagesiai atvyko, mašina jau degė atvira liepsna. Po gaisro neapgadinta liko tik bagažinė. Spėjama, jog gaisras kilo dėl gedimo kuro tiekimo sistemoje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Šalį sudrebino kaip įtariama korumpuotų teisėjų ir advokatų suėmimo skandalas. Kaip jį vertinate?

Rezultatai

Loading ... Loading ...