Plungiškių pergalės Rygoje

Mantas-Žukauskas-ant-nugalėtojų-pakylosSausio 29 dieną Rygoje vyko atvirasis pankrationo taurės turnyras, kuriame dalyvavo sportininkų ne tik iš Latvijos, bet ir Lietuvos, Uzbekistano, Azerbaidžano, Prancūzijos ir Estijos.

Tarp 100 sportininkų Latvijos sostinėje varžėsi ir 8 Plungės „Riterio“ komandos atstovai. Mūsų sportininkai dalyvavo dviejose rungtyse.
Įspūdingai pasirodė Mantas Žukauskas – jis abiejose rungtyse tarp suaugusiųjų tapo nugalėtoju.
Gerai rungėsi ir kiti Plungės komandos nariai bei tie, kuriems tai buvo pirmosios varžybos. Imtynių rungtyje pirmąsias vietas iškovojo Deivydas Žukauskas ir Tomas Kim, antrąsias – Dovydas Vaitkus ir Saidas Geringsonas, trečiąsias  – Lukas Bernotas ir Irmantas Anužis.
Po varžybų sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais. Už ilgametį Rygos ir Plungės klubų bendradarbiavimą Rygos mero padėkos raštu apdovanotas Plungės „Riterio“ komandos treneris Marius Mažulis.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...