Eismo nelaimės aplinkybių nagrinėjimą teko atidėti

Užpraėjusį pirmadienį Plungės rajono apylinkės teismas turėjo pradėti nagrinėti baudžiamąją bylą dėl eismo įvykio, kurio metu nesunkiai sutrikdyta nepilnamečio  sveikata. Tačiau byla nebuvo atversta, mat nukentėjusioji pusė teismui pateikė civilinius ieškinius, kurie pareikšti ne tik kaltinamajai plungiškei Jolantai Šakinienei (1972 m.), bet ir draudimo įmonei „Ergo“. Iš pastarosios prašoma 3800 eurų neturtinei žalai atlyginti, o iš kaltinamosios – 1500 eurų: 1000 eurų per eismo įvykį nukentėjusiajam nepilnamečiui ir 500 eurų jo mamai.

Eismo nelaimė, kurios metu buvo partrenktas dviračiu važiavęs 2001-aisiais gimęs paauglys, įvyko praėjusių metų gegužės 20-ąją Plungėje, Birutės gatvėje, prie 35-ojo namo. Čia atvykę policijos pareigūnai išvydo ant važiuojamosios kelio dalies gulintį dviratį, o įvažoje į kiemą stovėjo automobilis „Audi A 3“. Prie jo, ant žemės, sėdėjo nepilnametis, kuris tik pasakė, kad jam skauda petį.
Iš karto po įvykio kažką daugiau pasakyti sužeistasis nesugebėjo, nes buvo ištiktas šoko. Paaugliui medikai nustatė raktikaulio lūžį, kitų paviršinių kūno sužalojimų. Jis buvo paguldytas į ligoninę. „Audi A 3“ vairavusi ir berniuką sužalojusi moteris buvo blaivi.
Nors byla nebuvo pradėta nagrinėti iš esmės, kaltinamosios advokatas sakė, kad jo ginamoji visiškai pripažįsta savo kaltę. Koks tolimesnis šios bylos likimas, paaiškės kito teismo posėdžio metu. Jis atidėtas iki vasario mėnesio pabaigos, mat, prie bylos medžiagos pridėjus civilinius ieškinius, būtina apie tai informuoti draudimo įmonę.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...