Medingėniškis sumušė dukrą

Penktadienį į Rietavo policijos komisariatą kreipėsi socialinė darbuotoja, kuri pranešė, kad, atvažiavusi į Medingėnus patikrinti socialinės rizikos šeimų sąraše esančios šeimos, išsiaiškino, jog 1972-aisiais gimęs vyras sumušė savo 2000-aisiais gimusią dukrą. Lankantis darbuotojai, vienas dukrą auginantis tėvas buvo neblaivus.

Šešiolikmetė socialinei darbuotojai papasakojo, jog vasario 2-ąją tarp jos ir tėvo kilo konfliktas, nes šis užklupo dukrą kartu su draugėmis besisvaiginančias alkoholiu. Įpykęs tėvas ją apstumdė ir kelis kartus trenkė į įvairias kūno vietas. Socialinė darbuotoja kartu su šešiolikmete buvo išvežtos į polikliniką, kur medingėniškę apžiūrėjo medikai. Kol kas atsakymas iš ekspertų dar negautas.
Atvykę policijos pareigūnai tėvui nustatė 2,6 promilės girtumą, tad jis buvo išvežtas į policijos komisariatą ir uždarytas į areštinę. Dėl dukros sumušimo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 140-tą straipsnį.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...