Praėjusį mėnesį paženklino skaudi eismo nelaimė

Supažindindamas su praėjusio mėnesio eismo įvykiais, Plungės rajono policijos komisariato kelių policijos poskyrio viršininkas Vaidas Kurmis pažymėjo, jog per pirmąjį šių metų mėnesį daugiausia eismo nelaimių sukėlė laukiniai gyvūnai, tačiau vieną, ypač skaudžią, išprovokavo vairuotojo neatsargumas. Avarijos, įvykusios sausio 30-osios rytą, metu sužaloti net keturi žmonės – du vairuotojai ir jų žmonos. Kai kurie iš jų iki šiol gydomi ligoninėje.

Tik per plauką tragedija nesibaigusi eismo nelaimė įvyko 15-ajame kelio Plungės–Vėžaičiai kilometre, visai prie pat Vieštovėnų kaimo. Avarijos kaltininkas – automobilio „Toyota Corolla“ vairuotojas P. A. (1946 m.), gyvenantis Telšiuose. Jis, neįsitikinęs saugumu, lenkė sunkvežimį ir susidūrė su priešais, nuo Vėžaičių pusės, atvažiuojančiu „Toyota Auris“, prie kurio vairo sėdėjo 1950-aisiais gimęs gargždiškis J. Š. Kartu su vyriškiais važiavo ir jų žmonos. Visi keturi eismo įvykio dalyviai patyrė sužalojimų.
Kad iš metalinių automobilio „Toyota Corolla“ gniaužtų būtų ištraukti sužeistieji, gelbėtojams teko nemažai paplušėti. Ypač sunkiai nukentėjo minėtos mašinos vairuotojas. Dėl daugybės kaulų lūžių Plungės ligoninės operacinėje medikams pirmiausia teko rūpintis, kad būtų sustabdytas kraujavimas. Po to vairuotojas paguldytas į reanimacijos skyrių.
Moterys per avariją patyrė šonkaulių, krūtinkaulių ir krūtinės slankstelių lūžių. Abi buvo paguldytos į ligoninės traumatologijos skyrių.
Dar vienas eismo įvykis, per kurį nukentėjo žmogus, įrašytas į sausio 11-osios  įvykių suvestinę. Šios nelaimės auka tapo 1962-aisiais gimusi plungiškė J. K. Leistinoje vietoje gatvę kirtusią pėsčiąją Plungėje, J. Tumo-Vaižganto ir Paprūdžio gatvių sankryžoje, partrenkė „Audi Avant“ vairavęs plungiškis V. Š. (1959 m.). Laimei, moteris atsipirko tik išgąsčiu.
Laimingai baigėsi ir sausio 4-ąją, prieš pietus, įvykusi avarija, kurios metu aplamdyti net trys automobiliai. Eismo įvykį sukėlė „Mitsubishi Carisma“ vairavęs plungiškis G. L., gimęs 1991-aisiais. Jis, važiuodamas šalutiniu keliu, nepraleido pagrindiniu važiavusios „Volvo XC90“, prie kurios vairo sėdėjo taip pat plungiškis R. P. (1968 m.). Automobiliai susidūrė Dariaus ir Girėno bei S. Nėries gatvių sankryžoje. Tiesa, per šį eismo įvykį apgadintas ir dar vienas automobilis – 1997-aisiais gimusiam truikiškiui Z. A. priklausantis „Mitsubishi Pajero Sport“.
Neatsargūs praėjusį mėnesį buvo ir laukiniai gyvūnai – 5-ios stirnos ir briedis. Dėl jų kaltės įvyko net šešios avarijos, kurių metu žmonės nenukentėjo, tačiau apie susidūrimus su gyvūnais gyventojams primins aplamdyti automobiliai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...