„Patikėkite – „Škodos“ tikrai nepirksime…“

Taip į „Žemaičio“ klausimą, kodėl savo prašyme leisti nusipirkti automobilį įrašė mašinos markę „Škoda Octavia“, atsakė Savivaldybės įmonės „Plungės būstas“ direktorius Zigmantas Daugėla.
„Mes vieną šios markės automobilį jau esame nusipirkę prieš keletą metų ir jis tikrai labai geras. Nemaniau, jog tas noras sukels tokį didelį ažiotažą. Esu kaltas. Dabar galime „Moskvičių“ ar „Zaporožietį“ pirkti, svarbu, kad tik leistų, nes automobilio įmonei tikrai labai reikia. Administruojame daug renovuojamų namų, tad jeigu aš ar kitas darbuotojas išvažiuoja su ta mašina, o elektrikui staiga tenka kokį gedimą taisyti, kopėčias nors ant pečių neškis.“
Ažiotažas dėl „Plungės būsto“ pageidavimo už 19 tūkst. eurų įsigyti automobilį „Škoda Octavia“ kilo po Ekonomikos, finansų ir biudžeto komiteto posėdžio. Tarp papildomų klausimų buvo ir toks: „Dėl leidimo Savivaldybės įmonei „Plungės būstas“ įsigyti automobilį“. Tačiau per posėdį buvo pasakyta, kad, remiantis savivaldos įstatymu, Tarybos leidimo mašinai pirkti nereikia – pakanka administracijos direktoriaus parašo. Ir minėtas klausimas iš komiteto darbotvarkės buvo išbrauktas.
Opozicija sujudo, kadangi ji, o ir rajono gyventojai tikrai dar nepamiršo skandalo, kilusio po to, kai Savivaldybė merui Audriui Klišoniui nupirko „Škoda Superb“. Tuomet Viešųjų pirkimų tarnyba Savivaldybei nurodė konkursą atšaukti, nes jis buvo pritaikytas būtent šiam automobiliui pirkti, bet ši tam nurodymui nepakluso. Todėl ir šįkart opozicija įtaria, jog ne viskas čia skaidru. Jos manymu, „Plungės būsto“ noras nusipirkti būtent „Škoda“ markės automobilį labai jau įtartinas ir gali būti susietas su ankstesniuoju skandalu. Dabar beliko laukti, kokį „Moskvičių“ (!) nusipirks „Plungės būstas“.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...