Degė ūkinis pastatas ir sodyba

February_10__2017_at_0449PM-(3)Ketvirtadienį Plungės ugniagesiai gavo pranešimą, kad Plungėje, Z. Ivinskio gatvėje, dega dviejų aukštų gyvenamasis namas. Į gaisrą išskubėjo dvi Plungės ir viena Žlibinų ugniagesių mašinos. Gaisras užgesintas per valandą.
Atvykus paaiškėjo, jog degė ne gyvenamasis, o ūkinis pastatas, kuris jau liepsnojo atvira ugnimi. Pastato savininkams teks remontuoti stogą, sutvarkyti išdegusį pastato vidų. Ugnis pasiglemžė ir apie 20 kubinių metrų malkų.
Penktadienį gautas pranešimas, kad Babrungo seniūnijos Babrungėnų kaime dega medinis gyvenamasis namas. Jo išgelbėti nepavyko net trims Plungės, Platelių ir Šateikių ugniagesių ekipažams.
Gaisrininkams atskubėjus, namas jau degė atvira liepsna. Plungiškis sodybos šeimininkas kol kas čia dar negyveno, nes tą namą remontavo: pakeitė stogą, sutvarkė vidų ir jau rengėsi įkurtuvėms. Net su draudimo kompanija buvo sutaręs dėl namo draudimo, bet nebaigė tvarkyti dokumentų.
Spėjama, jog gaisras kilo dėl elektrinio virdulio, kuris ne visuomet išsijungdavo. Plungiškis jį įjungė ir išėjo į lauką darbuotis. Kai pastebėjo, kas nutiko, namą išgelbėti jau buvo per vėlu.
Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotrauka

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...