Dvi gražios pergalės

OLIMPAS--TAURAGE-(4)Vasario 10-ąją buvo žaidžiamos Regionų krepšinio lygos A diviziono rungtynės – Plungės „Olimpas“ namuose susitiko su Tauragės krepšinio klubo komanda.

Sirgaliams, kurių buvo susirinkę nemažai, rungtynių laukimas kėlė daug įtampos, nes tauragiškiai Regionų krepšinio lygoje – viena stipriausių komandų. Pirmajame kėlinyje nieko įspūdingo neįvyko, Tauragės krepšininkai jį laimėjo 14:11. Antrajame žaidimas įsisiūbavo, kėlinys buvo rezultatyvus, 3 taiklūs plungiškio Mindaugo Tamušausko metimai išvedė komandą į priekį net 10 taškų – 30:20. Trečiąjį kėlinį įsismarkavę plungiškiai užbaigė irgi savo naudai – 24:19.
Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, tauragiškiai labai atkakliai siekė pergalės, vienu momentu jiems pavyko išlyginti rezultatą, tačiau Plungės „Olimpo“ krepšininkai svečius užmėtė tritaškiais, atimdami paskutinę viltį laimėti rungtynes. Plungiškiai savo sirgaliams padovanojo puikią pergalę –  85:68.
Mindaugas Tamušauskas žaidė neįtikėtinai gerai. Jis surinko 37-is naudingumo balus. Per 36-ias žaistas minutes Mindaugas pelnė 28-is taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4-is rezultatyvius perdavimus. Mindaugas pataikė net 7-is tritaškius iš 10-ies. Deividas Rasys per beveik 35-ias sužaistas minutes surinko 24-is naudingumo balus, įmetė 23-is taškus, baudas mėtė 100 proc. taiklumu, atkovojo 4-is kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Mindaugas Stropus surinko 16 naudingumo balų, įmetė 9-is taškus, atkovojo 4-is kamuolius ir atliko 3-is rezultatyvius perdavimus.
Vasario 11 dieną Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiko su Akmenės SCKK „Akmenės cemento“ komanda. Pirmojo kėlinio metu Akmenės komanda gerokai išgąsdino plungiškius, mat susikrovė dviženklį pranašumą – 22:10. Antrąjį kėlinį susikaupę mūsiškiai laimėjo 21:14. Trečiojo kėlinio metu Akmenės krepšininkai įmetė tik 8-is taškus, o plungiškiai – net 25-is. Paskutiniajame kėlinyje aikštelės šeimininkų komanda dar bandė siekti pergalės, tačiau kėlinį 25:20 laimėjo plungiškiai, o visas rungtynes – 81:64.
„Olimpo“ komandoje Mindaugas Tamušauskas surinko 18 naudingumo balų, įmetė 14 taškų ir atkovojo 8-is kamuolius. Vytautas Danys surinko 17 naudingumo balų, pelnė 12 taškų, atkovojo 3-is kamuolius, o ir tritaškiai jam krito 100 proc. taiklumu. Deividas Rasys pelnė 15 naudingumo balų, įmetė tiek pat taškų ir atkovojo 8-is kamuolius.
Šiandien 19 valandą mūsiškių laukia tikras išbandymas – namuose jie susitiks su lygos lydere, turnyrinėje lentelėje pirmąją vietą užimančia Gargždų sporto centro krepšinio komanda.
Rytoj išvykoje Plungės „Olimpas“ susitiks su Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“.
Vasario 25 dieną Jurbarke įvyks didžiausias Regionų krepšinio lygos čempionato renginys – „Žvaigždžių diena 2017“. Šiemet svečiuosis Lietuvos Seimo narių komanda, kuriai iššūkį mes lygos trenerių, vadovų, rėmėjų suburta ekipa. Joje  rungtyniaus ir Plungės „Olimpo“ treneris Alidas Žukauskas. Lygos jaunimo rinktinėje „Talentai“ žais plungiškiai Deividas Rasys ir Mindaugas Tamušauskas.
„Žvaigždžių dienoje“ krepšininkai dalyvaus tradiciniuose snaiperio, dėjimų ir slalomo konkursuose. Snaiperio konkurse savo jėgas išbandys Plungės „Olimpo“ žaidėjas Mindaugas Tamušauskas.