Apie nelegalą

Bunka„Lietuvos Respublikos Konstitucija nustato, kad Lietuvos Respublikos Seimą sudaro 141 Tautos atstovas, renkamas ketveriems metams, remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise ir slaptu balsavimu“, – parašyta Seimo internetinėje svetainėje.
Bet atrodo, kad jų yra daugiau, nei teigia Konstitucija. Neoficialūs Seimo nariai slepiasi už išrinktųjų nugarų, tampo juos už iš pinigų, gal net kompromituojančių žinių nupintų virvučių. Bet jų vardų niekas netaria, tad – nepagautas, ne vagis.
Seime įkurtą laikinąją Maldos grupę „Veido“ žurnalas vadina „mistine“, o jos nariai „darbo metu užsiima nieko bendro su parlamentarų veikla neturinčiais reikalais“. Buvusi Seimo vicepirmininkė Virginija Baltraitienė sako, kad priklausymas grupėms – „vaidyba, nes jokio realaus darbo parlamentinėse grupėse nevyksta. Nematau… kad Maldos grupė melstųsi“.
Citatos paimtos iš buvusio Seimo laikų.
Dabar, kai jame lyderiais tapo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai ir jai prijaučiantieji, kyla įtarimas, kad Seime jau veikia bei vis daugiau galių įgauna ir rinkimuose nedalyvavęs tautos atstovas. Šimtas keturiasdešimt antras parlamentaras. Dievas.
Žiniasklaida skelbia apie iš Seimo sklindančius gąsdinimus „Dievo bausme“, kad Seimo nariai „vaidina dievus“, išplatino pacientų organizacijas pasiekusią žinią „apie ultra konservatyvias pažiūras ginančių religinių institucijos atstovų asmeniškai daromą įtaką Seimo nariams“.
Regis, Dirbtinio apvaisinimo įstatymo peripetijos galutinai įtvirtino 142-o Seimo nario statusą.
Dar tik būsima Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė, teologė ir teisininkė Agnė Širinskienė priekaištavo, kad kai kurios partijos pamiršo krikščioniškąsias vertybes, gydytoja G. Bogdanskienė mano, kad „Pagalbinio apvaisinimo įstatymą priimti trukdo politikai ir bažnyčia“, onkologai sako, jog „Su didele bažnyčios įtaka parengtas dirbtinio apvaisinimo įstatymas… visiška nesąmonė…“
Na, kaip bepasuksi, regis, Dievas – Seime.
Juolab kad jame registruota iniciatyva kitus metus paskelbti Lietuvos globėjos, Trakų Dievo Motinos paveikslo karūnavimo 300-ųjų metinių metais.
Gal iš tikrųjų Seimo nariai pamatė be Dievo pagalbos neapsieisiantys.
Tačiau kol kas jis Seime yra nelegalas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...