Plungiškius įvertino Prezidentė

Kūrybinė-grupė-su-PrezidenteVasario 24-ąją Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis, kultūrinės veiklos vadybininkė Aurelija Šarkauskaitė ir renginių organizatorė Rita Raukaitė svečiavosi Prezidentūroje. Vizito priežastis – sumaniausiųjų akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ autorių apdovanojimai. Vienais iš akcijos laimėtojų tapo plungiškiai – žaidimo-konkurso „Selfie Lietuva“ autoriai. Jų iniciatyva pripažinta geriausia.

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtas konkursas kvietė visus norinčiuosius pasidaryti linksmą, nuotaikingą, išmoningą, netikėtą asmenukę, kurioje būtų įamžintas žaidimo dalyvis, kartu su juo – artimieji, bičiuliai, kolegos bei Lietuvos valstybingumą, nepriklausomybę, tautiškumą simbolizuojantys vaizdai, veiksmai, simboliai, žmonės.
Asmenukių idėjos sumanytojas – Plungės kultūros centras – sulaukė nuotraukų ne tik iš Plungės rajono, bet ir iš Jurbarko, Klaipėdos, Lazdijų, Anykščių, ir net Šiaurės Airijos.
Šis gražus sumanymas, sulaukęs didžiulio susidomėjimo, neliko nepastebėtas net ir Prezidentės Dalios Grybauskaitės. Plungiškiams, kaip ir kitiems akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iniciatyvų autoriams, šalies vadovė įteikė nepriklausomos Lietuvos simbolį – valstybės trispalvę.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...