Plungiškiai vėl iškovojo dvi pergales

Vasario 17 dieną vėl buvo žaidžiamos Regionų krepšinio lygos A diviziono rungtynės, šįkart Plungės „Olimpas“ namuose susitiko su lygos lydere – Gargždų sporto centro komanda.

Tai buvo labai svarbios ir nerimą keliančios rungtynės. Palaikyti savo komandos  susirinko gausus būrys sirgalių. Pirmajame reguliariojo sezono rate plungiškiai Gargždų komandai pralaimėjo 70:93. Šį kartą pirmąjį kėlinį komandos užbaigė lygiosiomis – 21:21.
Antrąjį kėlinį Plungės „Olimpas“ laimėjo 20:12. Po dviejų kėlinių mūsiškiai turėjo 8-ių taškų pranašumą – 41:33.
Trečiasis kėlinys buvo nerezultatyvus – plungiškiai įmetė 10, o svečiai – tik 8-is taškus. Ketvirtąjį kėlinį gargždiškiai laimėjo 22:19, tačiau to pergalei neužteko ir Plungės „Olimpas“ 70:63 palaužė Gargždų ekipą.
Mūsų komandoje geriausiai žaidė Modestas Jurkaitis. Jis surinko 19 naudingumo balų, įmetė 14 taškų, atkovojo 5-is kamuolius ir išprovokavo 6-ias priešininkų pražangas. Mindaugas Stropus pelnė 15 naudingumo balų, įmetė 17 taškų ir atkovojo 6-is kamuolius. Tiesa, Mindaugas šiose varžybose „sugebėjo“ užsidirbti techninę pražangą. Eimantas Žilius surinko 10 naudingumo balų, prie komandos pergalės prisidėjo 9-iais taškais ir atkovojo 7-is kamuolius.
Vasario 18 dieną išvykoje Plungės „Olimpas“ susitiko su Marijampolės „Sudūva-Mantinga-2“. Regionų krepšinio lygos pirmajame reguliariojo sezono rate marijampoliečiai sugebėjo nugalėti mūsiškius 79:74.
Plungiškiai, jausdami apmaudą dėl patirtos nesėkmės, buvo itin kovingai nusiteikę. Pirmąjį kėlinį jie laimėjo 21:12, antrąjį – 16:15. Po dviejų kėlinių Plungės „Olimpas“ turėjo dviženklę persvarą – 37:27.
Trečiąjį kėlinį 22:21 laimėjo priešininkai. Marijampolės krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti, todėl ir ketvirtąjį kėlinį jie laimėjo – 23:14 ir išlygino rezultatą – 72:72. Krepšininkams teko žaisti pratęsimą, kurį 4-ių taškų persvara laimėjo Plungės „Olimpas“. Tad mūsiškiai savo sirgaliams parvežė pergalę – 92:88.
„Olimpo“ komandoje geriausiai žaidė Mindaugas Tamušauskas. Jis surinko 36-is naudingumo balus, įmetė 27-is taškus ir atkovojo 13 kamuolių. Eimantas Žilius pelnė 19 naudingumo balų ir įmetė tiek pat taškų.
Po šių gražių pergalių Plungės „Olimpas“ pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?