Pereinamoji taurė liko Plungės ledo ritulio komandai

1702-2919Vasario 11-ąją Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos čiuožykloje vyko kasmetinis ledo ritulio turnyras „Diena su ledo rituliu 2017“. Šį turnyrą jau ne vienerius metus rengia Plungės ledo ritulio komanda (LRK), o jame varžosi keturios komandos. Ledo ritulio aikštelėje susitiko Plungės LRK, Plungės „Vanagai“, Telšių „Mastis“ bei jungtinė Šiaulių ir Mažeikių komanda. Džiugu, kad antrus metus iš eilės sėkmė šypsojosi šio turnyro sumanytojams – Plungės LRK.

Renginio dalyvius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Sporto tarybos pirmininkas Algirdas Pečiulis, Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas bei Plungės LRK vadovas Juozas Šlepetis.
Pirmosios varžybos įvyko tarp abiejų mūsų miesto komandų. 4:2 jas laimėjo Plungės LRK. Vėliau susitiko dvi svečių komandos – Telšių „Mastis“ bei jungtinė Šiaulių ir Mažeikių komandos. Pastarajai nepavyko pelnyti pranašumo prieš Žemaitijos sostinės komandą.
Trečiąją vietą iškovojo jungtinė šiauliškių ir mežeikiškių komanda. Ji 6:2 įveikė Plungės „Vanagus“.
Finale susikovė Plungės LRK ir Telšių „Mastis“. Po įtemptų varžybų plungiškiai 3:0 palaužė telšiškius ir džiaugėsi ne tik pirmąja vieta, bet ir antrus metus iš eilės iškovota pereinamąja turnyro
taure.
Ją, kaip ir kitus prizus, įsteigė Plungės rajono savivaldybė. Turnyro metu buvo apdovanoti visų keturių komandų geriausieji žaidėjai, vartininkas ir teisėjas.  Geriausiuoju vartininku pripažintas Darius Česnakas, žaidėju – Alvydas Mickevičius.
Specialus piniginis prizas, kurį įsteigė UAB „Regila“ (vadovas Ričardas Jocys), atiteko ir Redui Marčiukaičiui, prižiūrėjusiam mokyklos teritorijoje esančią ledo čiuožyklą.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...