Atsiskaitė, kas, kur ir kiek išleido

Rajono sporto tarybos nariai rinkosi į pirmąjį šių metų posėdį sužinoti, kur ir kiek buvo išleista 2016 metų projektų, finansuotų iš Sporto plėtros programos (SPP), lėšų.

Ataskaitas pateikė, tačiau posėdyje nedalyvavo šachmatų, automobilių, regbio, dziudo klubų atstovai. Pastarojo veiklos ataskaitą pristatė Sporto ir rekreacijos centro vadovas (SRC) Alvydas Viršilas.
Jis sakė, kad dziudo klubas pernai iš SPP gavo 1900 eurų, kuriuos išleido transportui bei išvykoms į įvairias varžybas. A. Viršilas akcentavo, kad dziudo imtynininkai aktyviausiai iš visų sportininkų dalyvauja visų amžiaus grupių Lietuvos čempionatuose, tarptautiniuose turnyruose bei rajono pirmenybėse.
A. Viršilas pateikė ir SRC veiklos ataskaitą. Jis užsiminė, kad iš SPP centras gauna finansavimą net keturioms veikloms. Viena tokių – projektas „Jaunosios viltys“, kuriam pernai buvo skirta 720 eurų. Prie pastarojo projekto beveik tokia pat dalimi prisidėjo ir Plungės SRC, 1080 eurų skyrė Lietuvos krepšinio federacija, po 500 eurų davė uždarosios akcinės bendrovės „Litnaglis“ ir „Plungės lagūna“.
Kaip teigė A. Viršilas, iš šių minėtų lėšų centras įsigijo 1400 eurų kainuojančią šoklumo testavimo įrangą. Didžiąją dalį pinigų – 1350 eurų – skyrė komandiruotėms.
Centro vadovas minėjo, jog kasmet lėšų gaunama ir geriausiems sportininkams premijuoti bei populiarinti lengvąją atletiką, tačiau opiausia problema su lėšomis, gautomis Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžyboms finansuoti.
Veiklos ataskaitą pateikė ir Plungės baidarių ir kanojų, orientavimosi sporto ir turizmo klubo „Versmė“ atstovas Gintaras Domarkas. Klubas iš SPP buvo gavęs 700 eurų. Didžioji dalis lėšų buvo panaudota, dalyvaujant Lietuvos čempionatuose. G. Domarkas minėjo, kad „Versmė“ dalyvauja ir tinklinio varžybose, ir dviračių lenktynėse.
700 eurų gavo ir baidarių bei kanojų irklavimo klubas, vadovaujamas Arvydo Vaitkaus. Klubo vadovas papasakojo, kokiose varžybose praėjusiais metais jo irkluotojams teko dalyvauti bei kokius rezultatus pavyko pasiekti. Vadovas sakė, kad 100 eurų išleido medaliams, 200 – degalams, 380 skyrė nakvynės išlaidoms, o likusius – startiniams mokesčiams sumokėti.
Viešosios įstaigos „Plungės futbolas“ vadovė Diana Jonaitienė džiaugėsi pernai gautomis lėšomis: 550 eurų – renginiui „Plungės veteranų taurė“, 550 – leidiniui „Plungės futbolo istorija“, 8400 – didinti futbolo treniruočių bei lankančių vaikų skaičių ir 4750 eurų – reprezentuoti Plungės vardą. Būtent futbolui buvo daugiausiai „atriekta“ SPP lėšų.
Brangiausia sporto šaka laikomas motokrosas, tačiau pastarojo klubo „Žemaitija“ vadovas Saulius Stankus negalėjo džiaugtis gautomis lėšomis. Klubas, gyvuojantis 21-erius metus ir pelnęs daug reikšmingų apdovanojimų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, savo biudžetą galėjo papildyti tik 2700 eurų. Iš šios sumos išleidęs 2200, jis galėjo tik išpirkti licencijas 20-čiai narių bei sumokėti už medicinos paslaugas.
Savo veiklą pristatęs stalo teniso klubo „Žemaitē“ vadovas Stanislovas Ivanauskas teigė, kad gautų 700 eurų jiems užteko tik startiniams mokesčiams.
Kad neužtenka SPP lėšų, teigė ir ledo ritulio klubo vadovas Juozas Šlepetis bei viešosios įstaigos „Plungės olimpiečiai“ direktorius Algirdas Šimkevičius. Pastarasis teigė, kad jų įstaiga gavo vos 4100 eurų. Jis minėjo, kad iš rėmėjų įstaigai pavyko surinkti 24-is tūkstančius eurų, o viso biudžeto lėšos sudarė 31-ą tūkstantį eurų.
Plungės seniūnas G. Domarkas kalbėjo apie lėšas, skirtas miesto sporto aikštelėms atnaujinti. Jis minėjo, kad už gautus 1000 eurų buvo galima atlikti tik kosmetinį remontą, o didesni darbai atlikti tik dviejose aikštelėse.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...