Įtariama, kad dingusi plungiškė pagrobta

ieva-strazdauskaite-73947070Užvakar iš Plungės 2016-ųjų gamybos automobiliu „Audi A 7“ išvažiavo iš mūsų miesto kilusi 25-erių Ieva Strazdauskaitė. Mergina šiuo metu gyvena Vilniuje. Po kiek laiko ji paskambino draugui ir pasakė, kad yra netoli Kauno, sustojo nusipirkti kavos, o po valandos bus Vilniuje. Kai po valandos mergina negrįžo, o jos telefonas buvo išjungtas, plungiškės tėvas paskambino į policiją. Naktį, apie pusę antros, automobilis rastas Jonavos rajone, šalia Žeimių miestelio esančiame miške.

Tyrimą pradėjo Plungės policijos komisariatas. Kaip „Žemaičiui“ sakė komisariato viršininkas Saulius Vaičekauskas, plungiškiai pareigūnai susisiekė su Policijos departamentu, kariškiais ir prašė, kad į orą pakiltų sraigtasparnis, tačiau oro sąlygos to padaryti neleido. Tyrimą iš plungiškių perėmė jų kolegos iš Kauno, kurie ir bando surasti dingusią plungiškę. Tyrimą dėl I. Strazdauskaitės kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūra.
Automobilį ir vietą aplink jį apžiūrėjo kinologas su šunimi bei ekspertai. Jie grumtynių pėdsakų nepastebėjo, nerado ir kraujo. Policija paskelbė dingusiosios požymius: ūgis – 170 cm, liekna, buvo apsirengusi pilką sportinį kostiumą ir trumpą juodą striukę. Policija prašo žmonių pagalbos: visų, mačiusiujų merginą ar žinančiųjų, kur ji gali būti, arba turinčiųjų tyrimui reikšmingos bet kokios informacijos, pareigūnai prašo nedelsiant pranešti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams telefonu 8 373 03450 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...