Milašaitiškį užgulė rimti kaltinimai

Vasario pradžioje Klaipėdos apygardos teismas atvertė baudžiamąją bylą dėl didelės vertės turto pasisavinimo bei apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo. Tuo yra kaltinamas milašaitiškis Georgijus Iljinas – šiuo metu jau bankrutavusios žemės bendrovės „Opė“ vadovas. Tiesa, tai ne pirma milašaitiškio vadovaujama ir nesėkmingai savo veiklą baigusi įmonė. 2013-aisiais bankrutavo vos šešerius metus gyvavusi bendrovė „Avygema Trans“.

Problemų G. Iljinas prisidarė bendrovės „Opė“ išlaidoms paėmęs daugiau nei 17000 eurų. Šią sumą kaltinamasis esą pasisavino per metus – nuo 2011-ųjų sausio 1-osios iki tų pačių metų gruodžio 31-osios. Kur panaudota minėta pinigų suma, neaišku, mat tai nėra pagrįsta jokiais buhalterinės apskaitos dokumentais.
Buhalterinė apskaita neatlikta ir dėl kitos – 13730 eurų – sumos. Ją milašaitiškis kaltinamas pasisavinęs nuo 2012-ųjų sausio 31-osios iki 2014-ųjų spalio 30-osios. Tačiau tai nėra vieninteliai kaltinimai, už kuriuos tenka atsakyti nesėkmingai versle besisukusiam vyriškiui.
Jis yra kaltinamas ir dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo. Siekdamas išvengti mokesčių, Valstybinei mokesčių inspekcijai pateiktose deklaracijose G. Iljinas nurodė klaidingus duomenis apie savo įmonės pajamas, turtą ir jo panaudojimą. Tokiu būdu jis išvengė beveik pusdevinto tūkstančio eurų pelno mokesčio. Milašaitiškis neigia visus jam mestus kaltinimus.
Per pirmąjį posėdį parodymus davė bankroto administratorius. Kitiems proceso dalyviams neatvykus, byloje paskelbta pertrauka. Kitas teismo posėdis numatytas kovo viduryje.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...