Linksmybės Kaziuko mugėje

21703_0110Kaip ir kiekvienais metais, pirmosiomis pavasario dienomis per Lietuvą nuvilnijo Kaziuko mugė. Spalvomis džiugino verbos, karoliai, kiti papuošalai, žaismingai išmarginti saldumynai. Savo darbais puikavosi tautodailininkai ir liaudies meistrai. Gerą nuotaiką kėlė muzika.

Nuotaikingai dainuodami ir šokdami kovo 3-iąją Kaziuko mugę pradėjo ir Plungės specialiojo ugdymo centras. Vaikai prisiminė Kaziuko mugės atsiradimo istoriją, jos papročius ir tradicijas. Į mugę atvyko Plungės „Lions“ klubo narių, gerą nuotaiką, dainuodami įvairias liaudies dainas, dovanojo senjorų klubas „Pilnatis“.
Mokiniai nekantravo pristatyti savo darbelių, kurių kartu su savo klasės vadovais buvo padarę daug ir įvairių.
Dėmesio sulaukė ir jaunieji Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos „amatininkai ir prekybininkai“. Gimnazijoje, kurioje vyko Kaziuko mugė, alsėdiškiai galėjo nusipirkti kiaušinių, sūrių, įvairiausių skanėstų ir gėrimų, rankdarbių,  keramikos gaminių, vilnonių kojinių, gėlių daigelių, mokinių mokomosios bendrovės „Suvega“ suvenyrų.
Parduodami savo rankomis gamintus darbelius, moksleiviai mėgavosi derėdamiesi. Taip jie mokėsi verslumo. Mugėje labiausiai pirko įvairių keptų grybukų, pyragų, meduolių. Dėmesio sulaukė ir kavinukė, kurioje atvykusieji galėjo mėgautis kava, arbata bei ką tik iškeptais vafliais.
Į namus šventės dalyviai grįžo nešini pilnais krepšiais įvairiausių gėrybių bei gerai nusiteikę.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...