Laurai pelnyti Austrijoje

Scan-1_19Vasario pabaigoje Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos antros klasės akordeonistas Elijus Danilevičius kartu su savo mokytoja metodininke Laima Junduliene lankėsi Austrijos sostinėje Vienoje – kartu su akordeonistais iš Austrijos, Kroatijos, Vengrijos, Čekijos, Lenkijos ir Lietuvos dalyvavo tarptautiniame muzikos konkurse.

Penktojoje kategorijose varžėsi 36 dalyviai. Elijus Danilevičius iškovojo laureato vardą ir buvo atrinktas dalyvauti „Gala“ koncerte.
Elijui buvo didžiulė atsakomybė ir iššūkis dalyvauti tokio lygio konkurse. Glumino dar ir tai, kad į sceną reikėjo lipti su akordeonu, pirktu dar sovietiniais laikais, ir  atrodyti solidžiai. Kiti konkursantai grojo su naujutėlaičiais koncertiniais rinktinių bosų akordeonais. Elijus pagrojo labai subtiliai, visi techniniai elementai buvo atlikti profesionaliai. Laimėta trečioji vieta.
Lankydamiesi Vienoje, Elijus su mokytoja apžiūrėjo ir žymiausius šio miesto turistinius objektus, lankėsi Vienos operos ir baleto teatre, žiūrėjo Frederiko Aštono baletą „Neklaužada dukra“. Vaikščiodami po karalių miestą, grožėjosi nuostabiais statiniais, paminklais ir jautėsi pakylėti, nes čia gyveno ir kūrė garsiausi pasaulio genijai V. A. Mocartas, L. van Betchovenas, F. J. Haidnas, J. Štrausas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...