Susimušė dėl… automobilio raktelių

Vasario 21 dieną Plungės rajono apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje dabar Pravieniškių pataisos namuose dienas leidžiantis alksnėniškis Aurimas Kaminskis (gim. 1997 m.) kaltintas nesunkiai sutrikdęs sveikatą savo tėvui Gintautui Kaminskiui. Nors pastarasis teismo posėdyje nedalyvavo, byla buvo išnagrinėta sutrumpinta proceso tvarka. Tądien mušeikai sūnui buvo paskelbtas ir nuosprendis.

Kaip rašoma kaltinamajame akte, incidentas įvyko praėjusių metų birželio 12 dieną, apie 18 valandą, Plungės rajone, Alksnėnų kaime, nuosavo namo kieme. Kilus žodiniam konfliktui dėl automobilio raktelių, A. Kaminskis smogė savo tėvui į veidą ir spyrė į kairįjį šoną. Šiais savo veiksmais jaunuolis nežymiai sutrikdė sveikatą G. Kaminskiui, kuriam buvo diagnozuotas krūtinės ląstos sumušimas.
Teismo posėdyje A. Kaminskis neneigė savo kaltės, priešingai – gailėjosi dėl to, ką padaręs. Jaunuolis tvirtino su tėvu susitaikęs dar tą patį vakarą, šis jam atleidęs ir jokių pretenzijų nebeturėjęs.
Kaltinamasis sutiko teismui duoti ir parodymus. „Tėvas buvo truputį išgėręs, aš – ne. Norėjau pasiimti savo automobilio raktelius. Tačiau jie buvo paslėpti. Dėl to ir susikivirčijau su tėvu, susistumdėm ir susimušėm. O tada atvyko ir policijos pareigūnai“, – nedaugžodžiavo A. Kaminskis.
Sakydama baigiamąją kalbą, valstybinė kaltintoja Eleonora Kudriavceva teigė, kad byloje yra pakankamai duomenų, įrodančių A. Kaminskio kaltę. Kadangi vaikinas padarė nusikaltimą neišnykus teistumui, prokurorė prašė jam skirti 45-ias paras arešto. Atsižvelgdama į tai, kad byla išnagrinėta sutrumpinta proceso tvarka, ji bausmę siūlė sumažinti vienu trečdaliu ir subendrinti ją su 2015 metų rugpjūčio 11-osios nuosprendžiu.
Subendrinus bausmes, teisėja Irena Šeškauskienė alsknėniškiui skyrė dvejų metų, dviejų mėnesių ir dešimties dienų nelaisvės.
Nuosprendis dar gali būti skundžiamas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...