Neprisipažįsta nė vienas, kad mušęs

Ketvirtadienį į Klaipėdos miesto vaikų ligoninę kreipėsi nepilnametis, kuris paaiškino, kad trečiadienį, apie 20 valandą, Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos bendrabutyje jį sumušė jame gyvenantys gimnazistai. Septintokui diagnozuota paviršinių viso kūno sužalojimų, apimančių krūtinę, pilvą, dubenį. Moksleivis gydomas vaikų ligoninės traumatologijos skyriuje.

„Žemaitis“ apie šį įvykį kalbėjosi su Alsėdžių gimnazijos direktoriaus pavaduotoju Regimantu Kavaliausku. Jis sakė, kad mokykla incidento nenuslėpė. Ketvirtadienį rytą septintokas atėjo į mokyklą ir viską papasakojo direktoriui. Šis apie įvykį informavo Savivaldybės švietimo skyrių. Septintokas direktoriui išvardijo, kas jį mušė, tačiau neprisipažino nė vienas iš paminėtųjų. Jie aiškino, kad tuo metu net tame kambaryje nebuvę.
Gimnazijos administracija tikėjosi, jog į mokyklą atvyks nukentėjusiojo mama, tačiau ketvirtadienį po pamokų vaikinukas išvažiavo į Klaipėdą. Kitą dieną pavaduotojas „Žemaičiui“ sakė, kad mokykla iki šiol jokios informacijos nesulaukė nei iš septintoko tėvų, nei iš medikų, nei iš policijos. Diagnozę ir tai, kad nukentėjusysis guli ligoninėje, vadovai sužinojo iš žurnalistų.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...