Penktadienį Lietuva išgirdo žinią – ne tokią, kokios laukė ir tikėjosi

ievastrazdauskaitePenktadienį, kai po Lietuvą pasklido žinia, kad rasta kovo 5-ąją iš Plungės į Vilnių automobiliu „Audi A7“ išvažiavusi Ieva Strazdauskaitė, jos šeima ir artimieji jau žinojo, jog mergina – nužudyta. Stebuklas, kurio laukė ne tik Ievos šeima, bet ir visi, ką ši istorija sukrėtė iki pat širdies gelmių, neįvyko. Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas buvo santūrus. Į žurnalistų klausimą, iš kur tie žmogžudžiai, jis atsakė tik tiek – iš Kėdainių ir Marijampolės. Iš pradžių buvo įvardinti 4 įtariamieji, netrukus – jau 6.

Šeštadienį Plungėje pati judriausia vieta – turgus. Čia galima išgirsti karščiausias, džiugiausias ir pačias liūdniausias naujienas. Praėjusį šeštadienį visi kalbėjo tik apie I. Strazdauskaitę. Apie tai, kad ją nužudė dėl automobilio, kurį vėliau rado miške, Jonavos rajone, šalia Žeimių miestelio, kad taip ilgai jos niekam nepavyko rasti, ir apie tai, jog mergina nužudyta netrukus po to, kai iš jos atėmė mašiną. Žmonės svarstė, kodėl mergina buvo taip greitai nužudyta?..
Iš lūpų į lūpas sklido žinia, kad ją nužudė romų tautybės nusikaltėliai. „Kokie jie žmonės – narkomanai, tikri bjaurybės“, – aiškino žilaplaukis vyriškis. Viena prekiautoja, kurios 16-metį sūnų prieš keliolika metų suvažinėjo plungiškis, apsiverkė ir sakė visą savaitę negalinti užmigti: „Vos užmerkiu akis, kūną užlieja skausmo banga.“ Moteris labai gailėjo nužudytosios šeimos ir sakė gerai suprantanti, ką jie visi jaučia.
Nužudytosios artimųjų gailėjo visi – neatsirado nė vieno plungiškio, kuris būtų likęs abejingas. Žmonės vienas kito klausinėjo, kada mergina bus parvežta į Plungę, kur bus pašarvota, kada ją laidos. Piktinosi, kad kai kuriems esantiems ir buvusiems pareigūnams įtarimą kėlė, jog nužudytosios šeima ir jos vaikinas taip greitai pasigedo I. Strazdauskaitės.
„Gal norėjo paiešką po kelių parų pradėti? – klausė viena moteris. – Pradėjo iškart ir vis tiek pavėlavo, nes tie žudikai nė dienos jai gyventi neleido. Girdėjote, kad Ieva buvo labai sužalota. Matyt, iš visų jėgų priešinosi vargšelė. Ir kodėl ją Kėdainių Daukšių aerodrome užkasė? Dar nežinia, ko tie policininkai ieškojo vandenyje – gal paaiškės, kad yra dar ką nužudę ir paslėpę…“ Plungiškiai piktinosi, jog vienas įtariamųjų internete puikavosi savo turtais. „Dabar jau aišku, iš kur tie jo turtai. Gaila, kad panaikinta mirties bausmė: dabar su tokiais terliotis tenka iki jų gyvenimo pabaigos. Žiūrėk, dar ir anksčiau paleis. Ar ne taip buvo su žurnalisto Vito Lingio žudiku?“ – svarstė plungiškiai.
Vakar plungiškiai kalbėjo, kad I. Strazdauskaitė antradienį turėtų būti pašarvota, o trečiadienį – palaidota. Žmonės sakė eisią į laidotuves, nes nori atsisveikinti su tiek kančių patyrusia mergina.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...