„Liūtai“ pristatė tryliktojo labdaros koncerto idėją

21703_0130Praėjusį antradienį Plungės „Lions“ klubo nariai rinkosi į Plungės kultūros centre surengtą konferenciją, kurios metu aptartos kovo 31-ąją vyksiančio labdaros koncerto „Liūtų televizija“ detalės. Kiekvienais metais įsimintiną renginį, kurio metu surinkti pinigai paaukojami neįgaliems Plungės krašto vaikams, visuomenei dovanojantys „liūtai“ nežada nuvilti ir šiemet. Atvirkščiai – jie tikino, jog šių metų koncertas bus vienas geriausių. Šįkart idėjų nestokojantys „Lions“ klubo vyrai įkūnys televizijos režisierius, laidų vedėjus ir kitus televizijoje besisukančius darbuotojus. Renginio vedėjo vairas tradiciškai patikėtas Gintautui Vaitkevičiui, kuriam talkins moteriškos lyties atstovė. Tačiau, kas ji, kol kas „liūtai“ neatskleidė.

Kaip sakė klubo prezidentas Arūnas Bitaris, televizijos tema yra ypač aktuali. Kuriasi ir staiga dingsta įvairios laidos, projektai. Būtent tai bei visą televizijos „virtuvę“ savo pasirodymais ir stengsis atspindėti „liūtai“, jau tryliktąjį kartą sudrebinsiantys Plungės kultūros centro salę.
Kviesdamas plungiškius aktyviai prisidėti prie gražia pavasario tradicija tapusio paramos koncerto neįgaliems vaikams, kitas „liūtas“ Gediminas Norvaišas pasidžiaugė kolegų entuziazmu, idėjomis bei didžiuliu noru padėti vienokią ar kitokią negalią turintiems vaikams.
Prasmingą „liūtų“ iniciatyvą gyrė ir Aidas Kėsas, G. Vaitkevičius, Rimantas Gentvilas, Darius Jankauskas bei Alvydas Žebrauskas. Anot jų, „liūtų“ rengiamas paramos koncertas kilniam tikslui suvienija ne tik klubo narius, bet ir visą Plungės visuomenę. Be to, kaip pastebėjo G. Vaitkevičius, atgarsis apie plungiškių koncertą bei jo metu surinktų lėšų paskirtį pasiekia ne tik vietos, bet ir šalies politikus. Matydami, kaip sergantiesiems reikalinga parama, jie inicijuoja svarbius sprendimus medicinos klausimais.
Po to, kai plungiškei Ievai Krivickaitei už surinktus pinigus buvo nupirkta insulino pompa, buvo inicijuotas sprendimas šio svarbaus medicininio  prietaiso įsigijimą kompensuoti. Taip palengvinta sergančiųjų cukriniu diabetu finansinė našta.
Kam šiemet atiteks per koncertą surinkti pinigai, „liūtai“ neįvardijo. Sakė, jog kol kas tik atrenkami galimi paramos gavėjai.
Visi, norintieji bent dalele prisidėti prie sergančiųjų gražesnio rytojaus, kviečiami į kovo 31-ąją, 18 val., Plungės kultūros centre vyksiantį koncertą. Dėl bilietų kreipkitės į „Lions“ klubo narius.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...