Plungiškiai į ketvirtfinalį neprasibrovė

Kovo 2-ąją Plungės „Olimpas“ jau sužaidė pirmąsias Regionų krepšinio lygos A diviziono atkrintamąsias varžybas. Plungiškių varžovė buvo „Akmenės cemento“ komanda.

„Olimpas“ atkrintamąsias varžybas pradėjo be savo naudingiausio žaidėjo Deivido Rasio, kuris buvo patyręs traumą. Pirmajame kėlinyje plungiškiai pirmavo, bet, likus kelioms sekundėms iki kėlinio pabaigos, Akmenės komanda sugebėjo pataikyti tolimą metimą ir rezultatą išlygino – 15:15.
Antrajame kėlinyje mūsiškiams nesisekė, o Mindaugas Stropus užsidirbo techninę pražangą. Tuo pasinaudojo Akmenės komanda ir susikrovė 10 taškų persvarą.  Trečiajame kėlinyje „Olimpui“ pagaliau krepšys „atsirišo“, Eimantas Žilius pataikė tolimą metimą prieš kėlinio pabaigą. Bet kėlinį 23:18 vis dėlto laimėjo svečiai.
Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, Akmenės komanda vėl ėmė pelnyti taškus, bet 2 tolimi plungiškio Modesto Jurkaičio metimai rezultatą išlygino. Bandydamas gelbėti savo komandą, Akmenės krepšininkas Audrius Povilaitis užsidirbo nesportinę pražangą, be to, susiginčijo su teisėju ir gavo techninę pražangą. Mūsiškis krepšininkas Vytautas Danys iš trijų mestų baudų dvi pataikė ir vėl išlygino rezultatą. Baigiantis rungtynėms, Modestas Jurkaitis pataikė trečią savo tritaškį, taip galutinai palauždamas „Akmenės cementą“ – 70:63. „Olimpo“ sirgaliai šėlo iš džiaugsmo.
Plungės „Olimpo“ komandoje geriausiai žaidė Eimantas Žilius, ėmęsis iniciatyvos, kai komandai labiausiai to reikėjo. Septyniolikmetis krepšininkas per 36-ias žaistas minutes surinko 31-ą naudingumo balą, įmetė 20 taškų ir atkovojo 18 kamuolių. Prie komandos pergalės prisidėjo Modestas Jurkaitis. Jis per 34-ias žaistas minutes pelnė 22 taškus (pataikė 4-is tolimus metimus), atliko 4-is rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų. Vytautas Danys surinko 19 naudingumo balų, įmetė 9-is taškus, atkovojo 6-is kamuolius ir atliko 6-is rezultatyvius perdavimus.
Kovo 4-ąją Plungės „Olimpas“ vėl susitiko su Akmenės SCKK „Akmenės cementas“ komanda. Pirmąjį kėlinį buvo žaidžiama taškas į tašką, bet plungiškiai kėlinį laimėjo 14:18. Antrajame kėlinyje geriau sekėsi priešininkų komandai, jie kėlinį laimėjo 16:15. Trečiajame mūsiškiai išsiveržė į priekį ir laimėjo 23:12. Tačiau ketvirtajame kėlinyje nuo mūsiškių sėkmė nusisuko, turėtas 15-os taškų pranašumas ištirpo, ir „Akmenės cementas“ palaužė Plungės „Olimpą“ – 71:66.
Plungiškių komandoje geriausiai žaidė Mindaugas Tamušauskas. Jis surinko 28-is naudingumo balus, pelnė 18 taškų ir atkovojo 9-is kamuolius. Modestas Jurkaitis pelnė 10 naudingumo balų ir įmetė 11 taškų.
Taigi prireikė ir trečiųjų atkrintamųjų rungtynių. Deja, jos plungiškiams pasibaigė nesėkmingai – „Olimpas“ „Akmenės cementui“ pralaimėjo 71:74 ir į kitą turnyro etapą nepateko.