Grįžo su šešiais medaliais

2-Iš-kairės-Jonas-Žilys,-Giedrius-Pocius,-Erikas--Leščiauskas,-Tadas-Steponavičius,Pijus-Beinoras-ir-Erikas-LukošiusJurbarke vyko dziudo varžybos, skirtos Jurbarko rajono kultūros ir sporto centro taurei laimėti. Jose dalyvavo daugiau kaip trys šimtai imtynininkų iš Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo auklėtiniai, kuriuos treniruoja Antanas Kasteckas ir Edvardas Žilius, pasirodė šauniai ir iškovojo net šešis medalius.

Svorio kategorijose iki 30 kilogramų Giedrius Pocius ir  Erikas Lukošius (iki 60 kilogramų) užėmė pirmąsias vietas. Tadas Steponavičius (svorio kategorijose iki 42 kilogramų) ir Jonas Žilys (svorio kategorijoje virš 60 kilogramų) užėmė trečiąsias vietas. Trečiąsias vietas užėmė Pijus Beinoras (svorio kategorijose virš 50 kilogramų) ir Erikas Leščiauskas (svorio kategorijoje virš 60 kilogramų).
Vienos pergalės iki medalio pritrūko ir tik penktąja vieta turėjo tenkintis Karolis Daukantas, Girvydas Narkus, Nojus Beinoras ir Lukas Mickevičius.
Plungės dziudo komanda tik keturiais taškais atsiliko nuo trečiąją vietą užėmusios Elektrėnų komandos ir tarp dvidešimt aštuonių komandų užėmė ketvirtąją vietą.