Giliogiryje – „Saugios kaimynystės“ grupė

pastas.policijaRietavo savivaldybes Giliogirio kaimo gyventojai, siekdami gyventi saugiau, apsaugoti savo turtą nuo ilgapirščių, aktyviau bendradarbiaudami vieni su kitais, policijos pareigūnais, Savivaldybės atstovais, susibūrę nutarė dalyvauti socialiniame projekte „Saugi kaimynystė“.

Džiaugdamasi prasminga iniciatyva, bendruomenės pareigūnė Aušra Eitutavičienė Giliogirio kaimo gyventojus paragino būti neabejingais, pamačius daromą nusikalstamą veiką ar kitą teisės pažeidimą, į šį procesą įtraukiant kuo daugiau bendruomenės gyventojų. Aktyvus ir geranoriškas bendravimas didina gyventojų saugumo jausmą. Nusikaltėlis, matydamas gyvenvietėje „Saugios kaimynystės“ ženklą, žino, jog kiekvienas jo žingsnis yra stebimas ir apie nusikalstamą veiką bus nedelsiant informuojama policija.
Gyventojai, norėdami įkurti „Saugios kaimynystės“ grupę gyvenamojoje teritorijoje, žmonės, gyvenantys kaimuose, nuosavų namų kvartaluose, sodininkų ar daugiabučių namų bendrijose, raginami kreiptis į Rietavo policijos komisariato vyresniąją tyrėją (bendruomenės pareigūnę) Aušrą Eitutavičienę tel. 8 698 58375, el.p. ausra.eitutaviciene@policija.lt arba atvykti į Rietavo policijos komisariatą adresu: Plungės g. 26, 210 kab., Rietavas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...