Į šulinį įkrito plungiškė

21703_0885Vakar rytą Plungėje, į S. Nėries gatvę, kaukdami lėkė gaisrininkų, policijos ir greitosios medicinos pagalbos automobiliai. Paaiškėjo, kad skubėti reikėjo – gautas pranešimas, jog į šulinį įkrito moteris.

Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Mykolas Pronckus „Žemaičiui“ sakė, kad atvažiavę šulinyje jie išvydo stovinčią moterį, kurią iki pažastų sėmė vanduo. Nuleidę kopėčias, gelbėtojai ją iškėlė ir perdavė medikams. M. Pronckus minėjo, jog plungiškė buvo sušalusi, bet grėsmės jos gyvybei nebuvo.
Paaiškėjo, jog tuo metu, kai įvyko ši nelaimė, moters dukra buvo ką tik išvažiavusi pas šeimos gydytoją. Po kokių dešimties minučių grįžo vaikai ir, prie šulinio išvydę močiutės šlepetes, suprato, kad kažkas atsitiko. Laimė, kad šulinys nebuvo pilnas ir kad netrukus grįžo vaikai.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...