Klausimų kilo tik vienam Sporto tarybos nariui

21703_0194Neseniai Sporto tarybos nariai rinkosi  į Plungės rajono savivaldybės posėdžių salę, kad paskirstytų Sporto plėtros programos lėšas – 40 tūkstančių eurų. Posėdžio metu aštrių diskusijų nevyko. Tik viešosios įstaigos „Plungės olimpiečiai“ vadovui Algirdui Šimkevičiui iškilo klausimas, ar lėšos teisingai paskaičiuotos.

Sporto tarybos pirmininkas Algirdas Pečiulis užtikrino, kad, skirstant lėšas, buvo atsižvelgta į tarybos narių patvirtintą Sporto plėtros programos skyrimo tvarkos aprašą. Jis teigė, kad nors minėtai programai šiemet skirta keliais tūkstančiais eurų daugiau, tačiau ir paraiškų gauta daugiau nei pernai.
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistė Julija Čiuželienė pažymėjo, kad buvo pateiktos net 58-ios paraiškos ir tik viena, neatitikusi reikalavimų, buvo atmesta.
Iš 40 tūkstančių eurų 2000 palikta rezervui, 1200 – geriausių sportininkų premijoms, 900 – šventėms, skirtoms sportininkams pagerbti.
Plungės sporto ir rekreacijos centras gavo 3500 eurų, iš kurių 800 – „Jaunosioms viltims“, 1000 – lengvajai atletikai, 1700 – sporto ir sveikatingumo renginiams.
Didžiausia „pyrago“ dalis atriekta viešajai įstaigai „Plungės futbolas“. Šiemet jos biudžetas pasipildys 12800 eurų. Daugiausiai šios įstaigos pinigų bus skirta rajonui reprezentuoti bei didinti futbolo treniruotes lankančių vaikų skaičių.
Viešoji įstaiga „Plungės olimpiečiai“ gavo 4500 eurų, 2500 skirta motokroso klubui „Žemaitija“, 2000 – šachmatų klubui „Bokštas“, 1900 – dziudo klubui, 1100 – sporto klubui „Makabi“, po 1000 eurų skirta ledo ritulio bei regbio „Dorbė“ klubams. Po 700 eurų pasidalijo baidarių ir kanojų irklavimo bei stalo teniso  „Žemaitē“ klubai.
Įvairiems projektams įgyvendinti 900 eurų gavo sporto ir turizmo klubas „Versmė“, po 400 – automobilių klubas „Tornada“, viešoji įstaiga „Baudėjas“ ir asociacija „Kalvynas“, 300 – Žemaitijos nacionalinio parko direkcija, 200 – jėgos sporto klubas „Plungės meška“. Likusi dalis padalyta lopšeliui-darželiui „Nykštukas“, Kulių gimnazijai, rajono seniūnijoms ir bendruomenėms.
Tokie Savivaldybės administracijos preliminarūs paskaičiavimai labiausiai nepatiko A. Šimkevičiui. Jo teigimu, tiek krepšiniui, tiek futbolui turi būti skiriama tokia pat lėšų dalis.
Posėdžio pabaigoje susirinkusieji iškėlė ir kitų problemų bei pageidavimų. Tiems, kurie jaučiasi nuskriausti, A. Pečiulis patarė palaukti, kol bus pradėtos dalyti rezervo lėšos. Jis prašė pateikti ir išsamesnių ataskaitų, kam buvo išleisti pinigai. Esą tuomet Savivaldybės administracija į tai atsižvelgtų ir tikėtina, kad kitąmet skirtų daugiau lėšų.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...