Šiemet „liūtai“ pagalbos ranką ištiesė septynioms šeimoms

21703--(1423)Pasipuošusių ir šventiškai nusiteikusių žmonių minia, gera nuotaika, šilti jausmai bei jauki atmosfera. Taip keliais žodžiais būtų galima apibūdinti praėjusio penktadienio vakarą Plungės kultūros centre vykusį labdaros koncertą „Liūtų TV“. Į gražia pavasario tradicija tapusį renginį plungiškius bei visus geros valios žmones kasmet pakviečia Plungės „Lions“ klubo vyrai. Šįkart savo pasirodymais, sudrebinusiais Kultūros centro salę, jie bandė atskleisti televizijos „virtuvę“ – ne tik tai, ką matome televizijos ekranuose, bet ir tai, kas lieka anapus jo. 2017-ųjų koncertu plungiškiai nenusivylė. Daugumos teigimu, tai buvo vienas geriausių renginių per visus dvylika jo gyvavimo metų. Tiesa, šiemet skirtingai nei pernai, paramos sulaukė ne viena, bet net septynios šeimos, auginančios negalią turinčias atžalas.

Kilnia misija paremtas labdaros koncertas pradėtas prasminga Luko ir Virginijaus Noreikos, kuriuos įkūnijo „liūtai“ Gediminas Norvaišas ir Svajūnas Sungaila, daina „Laikas“. Ypač jautriai nuskambėjęs muzikinis kūrinys pasiekė kiekvieno renginio dalyvio širdį. Kai kurių akys net prisikaupė ašarų…
Vėliau į sceną įžengė žinomas televizijos veidas Laima Tamulytė-Stončė ir labdaros-paramos koncerto idėjos autorius Gintautas Vaitkevičius. Jiems buvo patikėtas renginio vedėjų vaidmuo. Juokaudami, pašiepdami šalies ir Plungės savivaldybės politinį gyvenimą, jie vienas po kito kvietė pasirodyti plungiškius „Lions“ klubo vyrus.
Įsikūniję į Lietuvos scenos „žvaigždes“, jie imitavo žinomas televizijos laidas. Ar jos tinkamos žiūrovams, sprendė garbinga komisija – būrys vaikų, kurie, skanaudami jiems suruoštomis vaišėmis, iš pradžių nedrąsiai, o vėliau itin aktyviai reiškė nuomonę dėl pristatytų laidų, tarp kurių – „Mūsų miesteliai“, „Statybų duona“, „Mūsų gyvūnai“, Tauro ragas“, „Krepšinio pasaulyje“, „Kulinarinis šou“, „Eurovizija 2017“ ir kitos. Daugiau nei dešimt muzikinių pasirodymų išvydo į Kultūros centrą Juokų (Melagių) dienos išvakarėse suplaukusi žmonių minia.
Jiems buvo smagu stebėti, kaip realiame gyvenime rimtas pareigas užimantys „Lions“ klubo nariai scenoje šėlsta. Anot pačių „liūtų“, visa tai dėl to, kad sukurtų visiems šventę, praskaidrintų šeimų, kurios renginio metu sulaukė finansinės paramos, sunkią kasdienybę, kad jie nors trumpam pamirštų jų pečius slegiančius rūpesčius.
Dvyliktojo koncerto metu scenoje galėjai išvysti ir šviesaus atminimo dainininką Rolandą Janavičių vaidinusį Alvidą Žebrauską, kuris daina „Rytas perone“ priminė apie plungiškių vis dar laukiamą tunelį po geležinkeliu, ir apie medžioklės ypatumus dainavusius „Lions“ klubo prezidentą Arūną Bitarį, S. Sungailą ir Edmundą Samulionį, ir krepšinio himnu tapusią dainą „Nebetyli sirgaliai“ traukusį Rimantą Gentvilą, ir legendinę Lietuvos estrados dainininkę Nijolę Tallat-Kelpšaitę puikiai vaidinusį Aidą Kėsą, kuris kaip ir kasmet publiką sužavėjo ne tik vokaliniais sugebėjimais ir energingais šokio judesiais. Pastarojo pasirodymo metu publika tiesiog leipo juokais.
Gerą juoko dozę susirinkusiesiems dovanojo ir italą Giacomo Merlo vaidinęs Vytautas Tumas. Atlikdamas dainą „Ryk, žuvėdra, ryk“, politikas privertė kvatoti ne tik jaunimą, bet ir vyresnės kartos atstovus. Nuotaikingą pasirodymą sustiprino žuvėdra, kurią įkūnijo ne pirmus metus „liūtų“ renginio metu V. Tumui talkinęs Arvydas Liutika, skraidymas virš scenos.
Ypač efektingas buvo Dariaus Jankausko pasirodymas. Tikrą šou scenoje surengęs „liūtas“ vaidino skandalingąją šiųmetinės „Eurovizijos“ dalyvę Lolitą Zero.
Po koncerto į sceną vedėjai pakvietė pagrindinius šventės dalyvius – septynis mūsų krašto vaikus ir jaunuolius, kuriems „liūtai“ įteikė atitinkamas pinigų sumas. Septyniolikmetis Tomas Ubartas gavo 500 eurų, vienuolikmetei Evelinai Ribokaitei skirta tokia pat suma, trimetę Viktoriją Bumblytę auginančiai šeimai įteikta 400 eurų, tokia pačia suma paremta ir 26-erių Veronika Viržintaitė. 200 eurų iškeliavo į trimečio Antano Masiliausko tėvelių rankas, o šešiametei Rugilei Tarvydaitei „liūtai“ nupirko jai reikalingą medicininį korsetą, kurio vertė – 220 eurų. Tiesa, jai „liūtai“ pagalbos ranką ištiesia jau ne pirmą kartą. O 22-ejų Modestui Grausliui skirti 300 eurų.
Klubo prezidentas džiaugėsi jo vadovaujamos organizacijos kilniais darbais ir aktyviais jos nariais. A. Bitaris pažymėjo, jog kitąmet plungiškių „liūtų“ klubas švęs 15-os metų jubiliejų. Tiesa, šiais metais 25-erių metų gyvavimo sukaktį mini klubo „Lions“ judėjimas Lietuvoje. O pasauliniam judėjimui šiemet jau – šimtas.
Gražių žodžių „liūtams“, paramos gavėjams, aukojusiems žmonėms bei visiems, prisidėjusiesiems prie šventės, dėkojo ir renginyje dalyvavęs Seimo narys Jonas Varkalys bei rajono meras Audrius Klišonis. Už pernai suteiktą pagalbą „Lions“ klubui dėkojo ir Rosita Griciūtė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...