Daugėdiškius išteisino

Dar praėjusiais metais atversta baudžiamoji byla, kurioje brolis ir  sesuo Arūnas Uoga ir Daiva Gintalienė buvo kaltinami aplaidžiai ir apgaulingai tvarkę UAB „Splitwood“ buhalterinę apskaitą. Ši byla baigėsi laimingai – kovo 27-ąją Plungės rajono apylinkės teismas įtariamuosius išteisino.

Skaitytojams primename, kad į teisiamųjų suolą A. Uoga ir D. Gintalienė pateko, kai 2014-ųjų metų pabaigoje pateiktoje specialisto išvadoje buvo konstatuota, kad nuo 2011-ųjų kovo 1-osios iki 2013-ųjų gruodžio 31 dienos UAB „Splitwood“ tvarkė buhalterinę apskaitą, iš dalies nesilaikydama teisės aktų reikalavimų.
Kaltinamajame akte rašoma, kad šiuo laikotarpiu įmonei vadovavusi D. Gintalienė apgaulingai tvarkė buhalterinę apskaitą. Kiek vėliau, kai direktoriaus pareigas užėmė A. Uoga, buvo pastebėta, kad nėra užfiksuotos visos įmonėje įsigytos atraižos ir pjuvenos ir buhalterinė apskaita buvo tvarkoma aplaidžiai.
Kovo paskutinįjį pirmadienį teismas paskelbė nuosprendį, kad daugėdiškiai yra išteisinami. Mat dar įmonei tebevadovaujantis A. Uoga ištaisė visus neatitikimus ir realios žalos nepadarė nei savo bendrovei, nei valstybei.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...